Jak wybrać odpowiednią bieliznę dla panów?

Nie tylko panie lubią elegancką bieliznę. Także mężczyźni chcieliby czuć się wygodnie, więc powinni wiedzieć, jak wybrać tą odpowiednią, która spełni ich wymagania.


www.jagna.pl
Author: Volkan_83
Source: http://www.flickr.com
Czasami warto jest wziąć to w swoje, kobiece ręce, inaczej może się okazać, iż nasz partner chodzi w znoszonych, a nawet i dziurawych majtkach, a to zdecydowanie nie wygląda korzystnie.

Po pierwsze, bielizna męska musi być wykonana z dobrego jakościowo materiału . Ten tańszy nie tylko szybciej spłowieje i rozciągnie się, ale również może spowodować wysypki albo odparzenia na najwrażliwszych częściach ciała. Na bieliźnie nie można oszczędzać, ponieważ leży najbliżej ciała, dlatego może szybko dawać wrażenie dyskomfortu. Najlepsze będą delikatne materiały, przyjemne w dotyku. Z komfortem związany jest też stosowny krój. O ile niektórzy wolą normalne slipy, inni nie wyobrażają sobie chodzenia w czymś innym aniżeli w bokserkach. Dobrze jest jednak czasem włożyć inny fason, a może wówczas mężczyzna uświadomi sobie, że także na niego warto zwrócić uwagę w trakcie następnych zakupów.

Ponadto nie każdy krój jest właściwy na każdą okazję – szerokie bokserki z pewnością nie będą stosowne do garnituru, ponieważ mogą się zwijać oraz odróżniać na tle cieńszych, garniturowych spodni. Jeżeli lubimy bokserki, należy nałożyć te pasujące do sylwetki, jakie zupełnie nie wpływają na wygląd wybranych spodni. Dodatkowo bokserki znakomicie nadają się do spania, co wielu panów praktykuje.

Drugim typem bielizny są wspomniane slipy, lecz aby odpowiednio wyglądały potrzebują wręcz perfekcyjnej sylwetki. Facet z brzuchem pragnący ukryć swoje zaokrąglenia powinien raczej pomyśleć nad inną bielizną, np. nad mini bokserkami, jeśli w normalnych bokserkach nie pasuje mu długość nogawki.

Można też zaszaleć z kolorem i zastąpić czymś nieciekawe szarości czy biel. Bielizny nie widać, więc także wielobarwne bokserki nadadzą się pod garnitur.

Widzisz teraz interesujący materiał, jednak bez obaw kliknij także oryginalny materiał (https://sport-dog.pl/), a znajdziesz ciekawe informacje na omawiany wątek.

Dobrze jest kupować lepszej jakości odzież - również bieliznę, dzięki temu nie tylko będziemy się wygodnie czuć. Wytrzyma ona zdecydowanie dłużej i nie będziemy się denerwować, że po kilku praniach slipy z pewnością będą nadawać się do kosza. Dobre wybory zawsze się opłacają, a znając zaprezentowane wskazówki możemy swobodnie pójść na zakupy.