W jaki sposób opaska odblaskowa mogłaby zabezpieczyć nas na ulicy?

Na jesieni mogą się niezwykle przydać odblaski. Można by nałożyć je na rękę czy też plecy. Jeżdżąc rowerem także można zaopatrzyć się w takie odblaski i założyc je na pedały czy kupić pokrowiec na torbę.
Są lepsze oraz słabe pomysły, ale wszystkie, które powiększają bezpieczeństwo na ulicy, mogą działać na korzyść nas wszystkich.


Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Można by dostrzec, że opaska odblaskowa powoduje to, że kierowcy omijają szerokim łukiem osobę jadącą na rowerze. Taka opaska nie jest kosztowna. W chińskim sklepie można ją kupić nawet za 1zł. Jednak odblaskowa nie musiałaby być tylko opaska. Może to być przykładowo kamizelka. Jest ona ładnie dopasowana do figury. Jeżdżąc w nocy rowerem, warto kupić szczególne nakładki na szprychy. Za ich sprawą można by sobie zrobić na rowerze słońce. Tego typu nakładki są sprzedawane w pakietach po 72 sztuki, zatem zestaw na 2 koła.


Jeżeli nie mógłbyś mieć odblasków na pedałach, można by założyć odblaskową opaskę na nogi oraz ręce. Plusem takich opasek jest przytrzymywanie nogawek spodni blisko nogi i prze to nie ma ryzyka wkręcenia się materiału do łańcucha. Odmiennym odblaskiem mogłyby być odblaskowe szelki. Znakomicie będą sprawdzać się one w czasie upałów, kiedy to przejażdżka w odblaskowej kamizelce nie musi być przyjemna. Fajnym odblaskiem, jaki sprawdzi się w czasie ulewy jest futerał na plecak. Uchroni on zawartość torby przed zamoczeniem. Najwłaściwiej, jeśli taki futerał jest w jaskrawym odcieniu i posiada jeszcze dodatkowo fluorescencyjne opaski. Taka opaska odblaskowa może być także założona na ramę roweru.
W zależności od szerokości można nałożyć ją na dolną albo górną rurkę. Niezwykle fajne są odblaskowe spodnie.

Te zamieszczone tu wpisy ze strony (https://www.efematic.pl/) zaspokoją Twoją dociekliwość, jeśli rozpatrywana w tym materialne tematyka żywo Cię zaabsorbowała.

Jeżeli komuś to nie przeszkadza, można jeździć rowerem w spodniach klasycznie roboczych. Wadą ich są ślady błota podczas jesiennej pluchy.