Świetny pomysł na niecodzienny oraz bardzo użyteczny gadżet reklamowy

Kiedyś pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od paru ładnych lat, wykorzystujemy do tego celu niewielkie urządzenia o nazwie pendrive.
Są one znane też jako "gwizdek".


ogród
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Przyrządy te nie zawierają żadnych mechanicznych składników, które są tak narażone na którekolwiek uszkodzenia mechaniczne. To istotny argument, jeśli będziemy chcieli porównywać pendrive do jego najbardziej istotnego konkurenta, czyli dysku zewnętrznego HDD.

Gdy będziesz poszukiwać pokrewnych danych na temat omawiany w opisywanym poście, to wejdź tu etykiety transparentne - na pewno te materiały także Cię zainteresują.

Podobieństwem jest z kolei to, że obydwa te rozwiązania podłącza się do gniazda USB. Dla najbardziej rygorystycznych nabywców, pośród których mogą być też osoby odpowiadające za marketing, powstała również możliwość zamówienia takiego towaru jak pendrive silikonowy. Jego niepodważalną zaletą jest to, że można by nadać mu praktycznie jakikolwiek kształt 2D lub 3D. Inaczej mówiąc pendrive w kształcie logo spółki byłby znakomitym gadżetem promocyjnym. Podmioty, które zajmują się wytwarzaniem takich gadżetów do każdego nowego wzorca muszą wykonać specjalną matrycę.


pendrive silikonowy
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com


Uniwersalność oraz praktyczność surowca wykorzystywanego do tworzenia tego typu produktów sprawia, że możliwe jest uzyskanie praktycznie każdego kształtu. Czas wykonania jest w pewnej mierze uwarunkowany od bieżącej ilości zleceń, jednak przeważnie są to ok.

Poszukujesz ciekawych informacji na ten temat? To świetna chwila, gdyż jest przygotowany pełen opis (https://kamrec.pl/pl/c/Kamery-sportowe/27), który zawiera istotne informacje na taki temat.

3 tygodnie od dnia zaakceptowania początkowego projektu.
Ten natomiast jest dostępny po kilku dniach od daty złożenia zamówienia. Projekt taki jest prezentowany najpierw jako wizualizacja 3D. Najmniejsza ilość zamówienia to 50 sztuk w wypadku kształtów 2D oraz 100 sztuk dla kształtów przestrzennych.