Jak zbudować garderobę na lata?

Przy bezustannie modyfikujących się nurtach, wyprzedażach oraz innych wabiących okazjach, trudno mądrze wydawać pieniążki.


Powracamy z zakupów podekscytowane nowymi zdobyczami, jakie niestety w efekcie wylądują na spodzie szafy.
W jaki sposób zatem wyposażyć szafę, jaka przetrzyma kilka lat a także zgodna będzie z naszymi skłonnościami? Pierwszy krok to na pewno wyrzucenie treści szafy na wyrko bądź podłogę. Przyjrzyjcie się dogłębnie temu, co wkładacie, jakie odcienie przeważają, jakiego rodzaju kroje kochacie. Nie składujcie ubranek, których nie nosiłyście od 3 sezonów. Nie trzeba się mamić – już ich na pewno nie ubierzecie. Oddajcie je koleżance.

Gdy ciekawi Cię omawiany wątek, obejrzyj www a z pewnością zdobędziesz więcej danych na to ciekawe zagadnienie - nie czekaj tylko kliknij.

Modowy recycling jest dzisiaj trendy. Pomyśl także o zaufanym pomocniku, o ile mniemasz, iż samodzielnie sobie nie poradzisz. Musi być to ktoś, kto doskonale was zna jak też kto nie lęka się powiedzieć, że w czymś kiepsko wyglądacie. Na takowe łady powinieneś określić minimum dwie godziny.


duża torba sportowa
Author: GARDENA
Source: GARDENA


Odzienia, jakie z wami zostały, muszą przejść teraz segregowanie. Jest to taka gra w budowanie kolekcji: góry a więc bluzki razem, suknie wspólnie, spód – innymi słowy spódnice łącznie. Osobno poukładajcie okrycia wierzchnie i dodatki – buciki jak też torebki. Potem weźcie się za układanie wedle sezonów, przykładowo w lecie potrzebna ci będzie z pewnością duża torba sportowa.
To niesłychanie pomaga kompletować garderobę dobraną do należytej pory roku, przewidywać sprawunki i utrzymać ład w szafie. Poniektóre kreacje możemy nosić prawie cały sezon – szyfonowa suknia boho sprawdzi się świetnie ze swetrem jak też kozaczkami jesienią a także z sandałkami latem.