Ściereczki z mikrofibry są idealnym środkiem czyszczącym dla naszych czterokołowców z każdego rodzaju brudu

Każda niewiasta zna i użytkuje je każdego dnia sprzątając swoje miejsce zamieszkania. Są koniecznym wyposażeniem gospodarstwa domowego ale nie tylko. Są także wykorzystywane jako akcesoria na nawierzchniach narażonych na środki drażniące. Piszemy o ręcznikach z mikrofibry.


ścierki z mikrofibry
Rozpoznajmy jej dobre właściwości. Ścierki z mikrofibry są utworzone z włókna o specjalnych cechach. Mikrowłókno posiada grubość 1/100 włoska człowieczego. Pochłania także siedmiokrotnie więcej wody niż sam jej ciężar. Czyści nawet najbardziej oporne plamy z całej powierzchni. Do stosowania ścierki z mikrofibry można korzystać jedynie wodę, dlatego jest idealnym wyjściem dla alergików. Nadają się do pucowania brudu każdego rodzaju powierzchni, bo jej atutem jest to, że czyszcząc wyłącznie wodą nie pozostawia smug oraz zacieków - doczytaj środki do czyszczenia samochodu.

Poszukujesz kolejnych informacji na ten interesujący temat? Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony. Jak to zrobić? Kliknij na hiperłącze do www.

Poza tym jest delikatna w dotyku oraz nie rysuje powierzchni. Ręczniki z mikrofibry dużo lepiej wchłaniają zanieczyszczenia, kurz i bakterie aniżeli ich bawełniane odpowiedniki.


czyszczenie samochodu
Idealnie nadają się do czyszczenia zabrudzeń z drewna, ceramiki, szkła lub metalu. Co zaświadcza o jej doskonałej jakości. Z tej przyczyny ręczniki z mikrofibry nadają się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale są doskonałym środkiem pielęgnacyjnym do każdych powierzchni, które często ulegają pobrudzeniom. Są również idealnym środkiem pielęgnacyjnym do samochodów. Dobrego kierowce poznajemy także po stanie jego samochodu. Pamiętajmy, że schludne auto dłużej będzie nam służyć oraz powoduje jeżdżenie nim wygodę kierującemu i pasażerom. Poza tym tak szybko nie uszkodzi się jego karoseria. Ścierki z mikrofibry doskonale nadają się do porządkowania wszelkiego rodzaju zabrudzeń we wnętrzu auta jak również jego zewnętrznej obudowy. Materiały z mikrofibry idealnie przydają się do polerowania karoserii i deski rozdzielczej. Ileż to razy na nowo poprawialiśmy szyby, deski rozdzielczej czy lustra, bo były plamy lub smugi, chociaż je przed momentem czyściliśmy? Ze ściereczką nie będziemy mieli tego typu zmartwień.

Porównaj: