Jakie filmy rysunkowe są odpowiednie dla małych dziewczynek?

Co bez dwóch zdań jest w stanie połączyć małe dziewczynki z praktycznie wszystkich państw na Ziemi? Oczywiście bajki barbi, chociaż nie chodzi wyłącznie o Barbi! No cóż, bajki istotnie są ciekawe, często nawet dorośli ludzie, zdawałoby się poważni osobnicy, uwielbiają co pewien czas załączyć bajkę własnemu dzieciakowi i sami trochę sobie zobaczyć. I bardzo dobrze, któż powiedział, że bajki są najzupełniej dla dzieciaków? Choć wiadomo, iż to głównie o nie chodzi. Na co zwrócić uwagę jeżeli mówimy o bajkach?


Telewizory Philips z linii 6000
Author: Philips
Source: Philips
No cóż, bajki dla dzieci (oferta bajek dla Twojego dziecka: ) powinny być wyłącznie bajkami dla właśnie dzieci! Zatem mowa o tym, że bądź co bądź czymś całkowicie nie na miejscu jest to, aby dopuścić swoją pociechę do takich produkcji, które często są nawet ciekawe, zabawne, lecz cóż z tego skoro są pełne przekleństw? No niektóre bajki są ponadprzeciętnie wulgarne, przykre to trochę, w końcu dzieciaki szybko łapią świeże słowa. Później wielkie zdziwienie, że pociecha wywodząca się z normalnej rodziny używa rynsztokowego słownictwa. Ignorujmy wulgarne bajki!

Przykładowo są sympatyczne, godne uwagi każdego dzieciaka. Cieszy, iż na całe szczęście to nie wszyscy zwariowali, a więc ciągle są takie bajki, które pod autentycznie każdym względem są w zgodzie z normami społecznymi. Niby jest wolność słowa, lecz byłoby dobrze, gdyby nareszcie ktoś zabrał się nareszcie za emitowane w telewizji bajki. Później tak jakby cierpi na tym społeczeństwo.

Nie czekaj, tylko poczytaj szczegóły (http://www.copyline.pl/kategoria-produktu/drukarki/kolorowe/) na ten wątek - informacje okażą się zapewne niezwykle fascynujące, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Może to duża przesada, ale jakby nie patrzeć pełne wulgaryzmów bajki mocno negatywnie wpływają na dzieciaków, co może w sporym stopniu zepsuć je. Tak naprawdę może być.

Przynajmniej niektóre dzieci pewnie rzekną, że wielce godne zainteresowania są bajki z serii Lego. Przykładowo bajki lego ninjago są ciekawe: zapewne każde dziecko w Polsce kocha Lego - w ogóle to ogromne wyrazy uznania dla Duńczyków: w końcu pochodząca z Danii firma Lego to legendarny symbol. Dzieci z całej kuli ziemskiej bardzo lubią Lego, ciężko się temu za bardzo dziwić. Zatem upewnijmy się zawsze co ogląda nasze dziecko, bo zapewne brak kontroli rodzicielskiej bardzo niekorzystnie może wpłynąć na latorośl.