Coś czemu każda płeć piękna (i nie tylko!) nie potrafi się oprzeć.

Bielizna jest bardzo istotną, choć przez niektórych niedocenianą częścią odzieży. Jej zadaniem jest w pierwszej kolejności ochrona rozmaitych partii ciała na zimno i urazy. Miejsca ochraniane za pomocą bielizny są bowiem niezwykle delikatne i podatne na różnorodne uszkodzenia. Znaczące jest bowiem, by elementy te wyprodukowane były z jak najlepszych tworzyw. Niektóre osoby często to pomijają i oszczędzają właśnie na bieliźnie. Właściwie dobrana bielizna ma jednak niezwykle silny wpływ nie tylko na samopoczucie na co dzień, ale także na zdrowie. Niektóre materiały mogą bowiem wywoływać otarcia, a także reakcje alergiczne.
Biustonosz typu balkonetka
Author: Lupoline
Source: Lupoline
Od dawna wiadomo, że niekiedy znacznie korzystniej jest wydać nieco więcej na bieliznę od profesjonalnych producentów niż nabyć niedrogie produkty na targowisku i narazić zdrowie na niebezpieczeństwo. Panie o wiele bardziej narażone są na szkodliwy wpływ niepoprawnie dopasowanej bielizny niż panowie.

Jeśli fascynuje Cię opisywany artykuł i masz chęć zgłębić więcej na ten wątek, to z pewnością news okaże się tu bardzo pomocny.

Wynika to z tego, że skóra kobiet jest zwykle delikatniejsza, ale również z faktu, że bielizna damska składa się z dwóch dwóch elementów, a męska tylko z jednego
Dobieranie i nabywanie biustonosza
Problemem bardzo wielu współczesnych kobiet jest sprawa wybierania i odpowiedniego dopasowywania biustonosza. Kłopot ten bierze się w dużym stopniu z tego, że masowi producenci odzieży udostępniają niezwykle ograniczoną pulę rozmiarów tej części garderoby. Przez to przykładowo nierzadko bywa tak, że panie o bardziej obfitych biustach nie mogą znaleźć nic na siebie w sieciowych sklepach. Aktualnie z pomocą przychodzą tak zwane sklepy brafitterskie oferujące profesjonalną poradę w zakresie doboru biustonosza. Osobom specjalizującym się w tym zakresie nie są obce pojęcia takie jak przykładowo balkonetka czy bardotka (topowe produkty), określające różne rodzaje staników.
Sklepy z bielizną dla kobiet
Bielizna ślubna
Author: KINGA
Source: KINGA
Obecnie można znaleźć coraz więcej sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży damskiej bielizny. Część tych placówek oferuje też specjalistyczne doradztwo w zakresie dopasowywania biustonosza. W tego rodzaju specjalistycznych sklepach najczęściej towary są odrobinę droższe niż w sklepach sieciowych, jednak najczęściej ich jakość jest o wiele wyższa, a co za tym idzie produkty będą mogły być wykorzystywane dużo dłużej. W sklepach z bielizną często można kupić również inne produkty, takie jak chociażby pończochy samonośne czy gorsety - bielizna na jagna.pl .