Oryginalna pamiątka ze ślubu

Czy możemy jeszcze zaszokować gości weselnych podczas odtwarzania reportażu z Waszego wesela? Naturalnie! Film ślubny wykonany z bezzałogowego statku powietrznego jako dodatek do pełnej realizacji przyniesie niezatarte wrażenia. Nieprzystępna ekstrawagancja? Niekoniecznie! Podobny film mogą przygotować niektóre studia fotograficzne. Posiadają one świadectwa kwalifikacji UAVO uprawniające do wykonywania tego typu zleceń. Jest to wyszukana pamiątka.


W jaki sposób wygląda filmowanie z powietrza. Przeminęły czasy, gdy operatorzy kamer wsiadali do samolotów albo śmigłowców i szybowali nad głowami aktorów. Zwykłego "zjadacza chleba" nie stać było na tego typu szaleństwo. Dziś do kręcenia zdjęć z lotu ptaka w hollywoodzkich produkcjach i w czasie meczów piłkarskich, wykorzystuje się w sposób zdalny sterowanych dronów. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby wykorzystać je również na waszym ślubie. Warto wynająć taki cudo nie tylko na sam ślub, ale też na sesję plenerową. Pamiątka jest wiekopomna.
Ślub
Source: epena.pl


Do tego rodzaju celów używa się w sposób zdalny sterowanych Quadrocopterów z gimbalem do uchwytu a także stabilizacji mini kamer bądź kamer. Obraz jest nadawany drogą radiową w rzeczywistym czasie na ekran monitora, co pozwala w pełni monitorować akcję a także udoskonalać ujęcia. Bezzałogowe statki powietrzne, sterowane poprzez operatora z ziemi fruwają na maksymalnej wysokości 300 metrów. Co prawda zasięg posiadają większy, bowiem do 1 km, niemniej jednak nie ma potrzeby aż tak dużych ujęć. Żeby lepiej wyeksponować parę młodą dron może bez ryzyka obniżyć się na wysokość ledwo paru centymetrów.


Jak wiele kosztuje filmowanie z powietrza? Cena takiej usługi waha się od 300 do 1000 zł zależnie od sposobu użycia. W ślubnym budżecie na ten cel warto zatem określić kilka złotych na coś, co wzbogaci waszą pamiątkę w ujęcia z lotu ptaka. W przypadku ślubu 30 minut filmowania z góry zdecydowanie wystarczy. Kwestia paru ujęć do całości filmu.

Zainteresował Cię nasz tekst? Więc zachęcamy Cię - wejdź na kolejną witrynę i dokonaj oceny (http://godanserwis.pl/marketing/) naszych prób. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń - pytaj!

W plenerze do teledysku również dobrze jest dodać parę klipów z góry. W końcu wesele sala weselna lublin mamy raz jeden a pamiątka w postaci fotografii bądź filmu to pamiątka też dla naszych dzieci a może nawet dla wnuczków. Z pewnością warto zagospodarować wyszczególnioną sumę w naszym budżecie weselnym.