Uczucie na wyspach

Wszyscy doskonale wiemy jak to bywa z miłością. Czasem jest ktoś, z kim możemy dzielić nasze szczęście i smutki naszej codzienności, a kiedy indziej w pojedynkę staramy się jakoś funkcjonować. Bywa, że jako osoby z dziećmi często nie jesteśmy całkiem normalnie funkcjonować, bo brakuje nam osoby, która uwielbiałaby nas, jako kobietę lub mężczyznę a nie, jako mamę czy tatę.


miłość
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Dlatego perfekcyjnym rozwiązaniem są randki dla rodziców. To pomysł dla każdego, kto chciałby znowu spotkać miłość. Wszyscy wiemy, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale nie trzeba męczyć się z kimś, do kogo już nic nie czujemy można znaleźć osobę, która będzie chciała z nami żyć. Fajnie po raz kolejny poczuć motyle w brzuchu. Nie można również szukać wymówek w stylu nie mam czasu na poszukiwanie kolejnej miłości. Wystarczy zalogować się na którymś portalu, na którym samotni rodzice szukają osoby do pary. To da możliwość znaleźć osobę, która wie, że bywa, że nie da się wyrwać z domu, bo nie mamy, z kim zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało załóżmy sobie takie konto i możliwe, że znajdziemy kogoś, z kim spędzimy resztę życialub po prostu spotkamy różne osoby, które podniosą poczucie naszej wartości i będzie chciało nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani
Author: Wyatt Fisher
Source: http://www.flickr.com
Odnajdź swoją drugą połówkę

Jeżeli mowa o randkowaniu dorosłych ludzi z dziećmi to nie jest to całkiem proste. Gdzie tu niby znaleźć czas pomiędzy zmianą pampersów jednemu dziecku a odrabianiem lekcji ze starszym dzieckiem. Dlatego randki dla rodziców wielu osobom zdają się nierealne. Bo o ile już na samą randkę jakoś znajdzie się czas, o tyle ciężko znaleźć czas na znalezienie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Ale, od czego mamy dzisiejsze możliwości. Jeśli chcielibyśmy naleźć nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to musimy w wolniejszej chwili założyć profil na portalu randkowym dla rodziców i już, musimy tylko poczekać aż odezwą się ludzie zainteresowani matką lub ojcem z dzieckiem. A że istnieją portale randkowe z myślą o rodzicach, to będzie można na spotkaniu i porozmawiać o dzieciach, ale też razem oderwać się od monotonii codzienności na przykład przez wyjście do restauracji w czystych i ładnych ciuchach i zamówić danie, które nie wyląduje na podłogę lub coś niezidentyfikowanego, np. jakaś zabawka, nie zostanie dorzucone do środka.