Jak wybrać bieliznę damską? Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć?

Każdy mężczyzna powinien raz na jakiś czas nabyć seksowną bieliznę swojej partnerce. Jest to prezent, z którego będzie uszczęśliwiona każda kobieta. Z pewnością większość facetów ma takie zamierzenia, lecz pojawiają się problemy w trakcie jej kupna.
pojemnik
Author: La Millou
Source: La Millou


Większość facetów nie wie, jak się ją kupuje, dopasować, tak więc rezygnuje z takiego planu. Tymczasem to sprawa naprawdę łatwa.


Jak wchodzimy do działu z bielizną, skierujmy się od razu do ekspedientki, gdyż dzięki temu uzyskamy wsparcie. Nie warto się czaić, jakbyśmy chcieli coś zabrać i uciec. Na pewno wielu facetów jest skrępowanych taką okolicznością, ale niepotrzebnie. Sprzedawczynie w tego typu sklepach traktują to zwyczajnie, więc rzeczywiście nie ma się czego bać - polecam.


chiny
Author: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com


Podczas kupowania najistotniejszy jest rozmiar. Jak więc jeszcze nie znamy rozmiaru swojej partnerki, to powinniśmy się jak najszybciej tego dowiedzieć. Najbardziej korzystnie sprawdzić w jej szafie. Inaczej będzie problem, ponieważ ciężko powiedzieć tak na oko, jaki np. biust ma nasza partnerka. Jak więc chcemy nabyć stanik, należy poznać rozmiar. rozmiary staników to dwie części. Pierwsza z nich to liczba od sześćdziesięciu wzwyż, rośnie o pięć. To obwód pod biustem w cm.. Pamiętajmy, iż dany krój, konkretna bielizna damska może nam się podobać, lecz nie pewności, że spodoba się także naszej partnerce - bielizna damska.


Damskie porady są tu tak naprawdę nie do przecenienia. Kobiety będą doskonałymi pomocnikami podczas zakupów.
Jesteśmy w stanie też zrobić tak, że na pierwsze zakupy wybierzemy się razem z naszą partnerką, sprawdzimy co lubi, a później już sami będziemy w stanie chodzić na zakupy i kupować najlepszą bieliznę.