Fototapeta: sposób na optyczne powiększenie niewielkiego salonu

Jeżeli posiadasz niewielki salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. To sprawdzony sposób na optyczne powiększenie salonu i na ożywienie jego aranżacji.
W małym salonie w bloku doskonale sprawdzą się fototapety z pejzażem, np. miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym powierzchnia niedużego pokoju dziennego w bloku wyda się obszerniejszą.


biała kuchnia
Author: Stepnell
Source: http://www.flickr.com
Fototapety na wymiar (podziel się) warto wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, przykładowo na ścianie za kanapą, na wprost niej bądź w aneksie jadalniowym. Jeśli pokój dzienny jest wyekwipowany dość oszczędnie, z prostymi meblami, można wybrać fototapetę wielokolorową. Zwykle jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w brązach lub czarno-biała. W malutkim salonie w bloku robi wrażenie, będzie efektowna, natomiast nie przytłacza. Ważne jest też to, że łatwiej dobrać do niej pozostałe elementy wystroju, jak zasłonki, tapicerkę, umeblowanie niż do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, fotografią rośliny w makroskali korzystniej będzie wyglądała w obszernym pomieszczeniu. Mały pokój dzienny w bloku zdołałaby po prostu zacieśnić.
Gdzie możesz zakupić fototapety? Fototapety znajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a również w sklepach online, jakie mają ich przebogatą ofertę i zazwyczaj, prócz własnych deseniów, realizują fototapety na zamówienie.
fototapeta do kuchni
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com


Możesz przesłać własne zdjęcie do marketu mejlem po czym określić, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (może zająć ona całą ścianę w niewielkim salonie w bloku). Te w formacie XXL otrzymuje się w paru do perfekcji do siebie dopasowanych częściach (są samoprzylepne). Wykonanie zlecenia trwa 3-8 dni kalendarzowych.

Zakończyłeś przeglądać ten wpis i myślisz o następnym? Nic łatwiejszego. Wystarczy jedynie wejść w poniższy link i jesteśmy w witrynie.

Fototapety w kuchni (pełna analiza na wskazany temat w przyklejkopety.com.pl/) to z kolei niezwykły pomysł na wprowadzenie nowoczesności do wystroju. Nawet jeżeli twoja kuchnia umeblowana jest w tradycyjny sposób, to dzięki fototapetom będziesz mógł ją odmienić i urozmaicić. Wzory owocowe, kwiatowe, ilustracje przyrody, delicji, motywy abstrakcje - to wyłącznie niektóre wśród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy a także nie trzeba też poświęcać wiele czasu na to, ażeby wprowadzić zniewalające metamorfozy.