Satynowa koszulka czy bawełniana piżama?

W filmie "Nigdy w życiu!" od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta wypłakuje łzy nocami w poduszkę, ubrana w grubą piżamę. Szybko jednak jej życiu pojawia się Adam, a razem z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia... Na efekty nie trzeba czekać. W seksownych koszulkach główna bohaterka odzyskuje wiarę w swoją kobiecość i wbrew tytułowemu postanowieniu otwiera się na nową miłość.

bielizna nocna - Jagna.pl
Source: jagna.pl
Nie tylko z powodu nowego wyglądu. Również z tej przyczyny, że... pokochała siebie na nowo. Być może raz na zawsze zrezygnowała z powyciąganych, za dużych koszulek?
Trzeba się zgodzić, że „nocna” moda jest równie ważna, jak to, w co ubieramy się w przed wyjściem z domu. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, kwestia ta nie stanowi problemu - wybór, w co ubrać się do spania, sprowadza się do piżamy, bielizny lub... niczego (przejdź na stronę Jagna.pl).

Panie, mają do dyspozycji wielki przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, sexowne wdzianka do spania i prześwitujące haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest pytanie. Na pewno warto posiadać obie.

Wejdź na nową witrynę i czytaj więcej (https://iltex.pl/wspolpraca/) następne zajmujące wiadomości na ów temat. W przypadku pewnych pytań z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Twoje zastrzeżenia.

Wszystko zależy od osobistych preferencji, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko na początku związku, ale całe życie. Dlatego odpowiednio dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, eksponująca kobiece kształty może stać się praktycznym strojem do spania lub kuszącym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne (zobacz lampy nocne) nie są przeznaczone dla Ciebie, wystarczy zdecydować się na wygodną, acz kobiecą, piżamę (hity 2014). W długie, jesienne noce przyjemnie jest otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W wielu sklepach znajdziemy do spania coś zarówno nie krępującego ruchów, jak i frywolnego - półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu asortymentu. Sexowna piżama nie musi być tylko z koronki. To może być również bawełniana koszulka na cienkich ramiączkach w komplecie z kuszącymi spodenkami.

Stojąc przed wyborem koszulki nocnej, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zapewnić sobie optymalny komfort spania. Jedną z nich jest skład materiału, kolejną odpowiedni fason, a szczególnie istotną – właściwe dopasowanie do ciała.