Propozycje na upominek ślubny

Jesteście zaproszeni na ślub a nie macie pomysłu na prezent ? Mamy dla was parę wskazówek, jakie oszczędzą wam bólu głowy przy wybieraniu podarunku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez parę młodą i weselników to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie sumę na którą was stać po czym nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodej pary. Dopiszcie kilka słów, podpiszcie kartkę i gotowe.
Listę podarków weselnych tworzy para młoda. Młodzi wymyślają prezenty po czym przekazują spis weselnikom. Kolejną alternatywą może być prezent niespodzianka. W tym miejscu zaczynają się schody dla gości weselnych. Po pierwsze musicie zastanowić się jaką maksymalnie sumę poświęcicie na upominek ślubny. Zachodzi także ryzyko, iż nabędziecie podobny prezent do tego co kupią pozostali poproszeni uczestnicy. Jeszcze ogromniejszy będziecie mieć kłopot jeśli nie znacie dobrze młodych. Możecie nie trafić w gust bądź też nabyć prezent ślubny, który nie będzie potrzebny. Niżej znajdziecie nieco propozycji na trafiony upominek dla młodej pary.Pomysł na upominek nr 1 - serwis obiadowy na 12 osób, podarek ponadczasowy a także przydatny zazwyczaj na lata (sprawdź też różne propozycje). Kolejnym naszym pomysłem na podarek ślubny będzie dobry alkohol. Prezent będzie bardzo bezpieczny, gdyż trunek jest prezentem uniwersalnym. Butelkę dobrego trunku zwykle pijemy w towarzystwie przeto chętnych do spróbowania napitku
serwis
Author: Porcelana „Chodzież”
Source: Porcelana „Chodzież”
będzie wielu. Dodatkowo kiedy para młoda otrzyma parę flaszek to również nic złego się nie stanie.


Trunek jest także praktycznym upominkiem, bowiem zdołamy przekazać go dalej jako następny podarek. Z alkoholi polecamy wina. Kolejną naszą propozycją jest mebel ozdobny albo dzieło malarskie. Jeżeli dobrze znacie parę młodą możecie ich wyposażyć w niewielki mebel ozdobny. Względnie uniwersalny jest obrazek. Pejzaże i martwa natura winny pasować do większości mieszkań. Pomyślcie także nad wazonem do salonu. Pamiętajcie, iż prezent ślubny winien być w miarę uniwersalny gdyż każdy ma inny gust. Dobierzcie podarek do wystroju pomieszczeń nowego domu pary młodej.

Jeśli jednak nic nie przychodzi wam do głowy to nie kupujcie nic na siłę. Lepiej jest ofiarować gotówkę, którą para młoda wyda na swoje potrzeby.