Legginsy - bardzo popularny „składnik” garderoby na niemal każdą okazję!

Wiodą prym w świecie mody już od paru sezonów, stając się niezbywalnym „elementem” wielu znanych kolekcji. Jedni je kochają, inni nienawidzą.
strój pielęgniarki
Author: Gatta
Source: Gatta
Są bardzo wygodne, lecz zarazem niezmiernie wymagające.


Nieodpowiednio dobrane, mogą niejednokrotnie uwydatnić mankamenty figury. Pojawia się więc pytanie: co zrobić, ażeby się przed tym ustrzec? Legginsy jeansowe wspaniale nadają się na nieomal każdą okazję - fajne legginsy z jeansu. Pasują bowiem zarówno do nieformalnych jak i bardziej eleganckich stylizacji. Istnieje jednakże pewna „złota'' zasada, a mianowicie: zachować umiar. Najczęstszym faux pas jest zestawianie rzeczonego „elementu” ubioru z krótką, dopasowana „górą” nie zakrywającą pośladków. Lepiej, by bluzka, T-shirt czy tunika przykrywały pupę w całości Powinny o tym nie zapominać zwłaszcza osoby o bardziej obfitych kształtach. Należy podkreślić, że Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej a, legginsy jeansowe to niewątpliwie bardzo dobry pomysł na prezent „pod choinkę”. Podobnie zresztą jak strój pielęgniarki - można zobaczyć tutaj.

Ciekawy artykuł, nie uważasz? Jeśli zatem chcesz przeczytać podobny serwis, sprawdź koniecznie (http://www.jagna.pl/biustonosze-polbiustonosze-c-23_89.html) co dla Ciebie przygotowaliśmy, to również może Ci się spodobać.

Wszak można go wykorzystać na balu przebierańców. Sprawi on radość niejednej młodej damie, która marzy o tym, żeby nieść pomoc innym ludziom i opiekować się pacjentami.
dom - marina
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com
Na rynku spotkamy cały szereg różnorakich rodzajów rzeczonej „garderoby”. Standardowy zestaw zawiera z reguły sukienkę, czepek oraz stetoskop.