Najbardziej pokaźne ekrany na świecie. Które to? Jak wielkie mają rozmiary, w którym miejscu się znajdują? Oto garść interesujących informacji

Czy istnieją nadal na globie ziemskim bariery dla inżynierów, którzy budują ekrany led? Jeżeli będziemy myśleć o wyczynach w takim temacie, to wydaje się, że jednak nie, ponieważ przykłady tego typu działań jest wiele. Obecne są na całym globie, onieśmielają swoimi rozmiarami i zaawansowaniem technologicznym. Patrząc na takie konstrukcje można się zacząć zastanawiać, co czeka nas wkrótce, jeśli obecnie wygląda to tak obiecująco.
telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
No dobrze, ale jaki rodzaj obrazu uznamy za dobry? Zapewne taki, który ma przekątną czterdzieści, sześćdziesiąt, a może i więcej cali? A może jednak wyjdziemy z domu, by przekonać się jakie ekrany są w rzeczywistości? Wówczas pewnie wysokość kilku pięter nie będzie robiła na nas wrażenia. To fakt, jak spojrzymy, jakiego typu ekrany tworzone są w pozostałych państwach. Podobno najpotężniejszy wyświetlacz w Azji powstał w Singapurze. To właśnie tam, w centrum konferencyjnym istnieje konstrukcja firmy Suntec, której wymiary bardziej przypominają budynek mieszkalny niż ekran.

Wejdź na naszą witrynę. Wyszukasz tam zawsze wyłącznie kompleksowy tekst (https://sklep.acana.com.pl/23-sucha-karma-dla-kota). Szczegółowe informacje zapewne przypadną Ci do gustu.

Jest wysoki na trzy piętra, a długość na sześćdziesiąt metrów.

Co więcej, należy zdać sobie sprawę, że całość ma rozdzielczość dwadzieścia jeden razy większą niż telewizor w technologii ultra hd - czytaj więcej. Singapur to niewielkie, lecz bardzo bogate państwo. Co można jednak stwierdzić o kraju, który jest wielki i coraz bardziej zamożny, jak Chiny. No tak, to z pewnością trafny przykład, ponieważ Chiny pną się w górę szaleńczo w każdej dziedzinie, także w zakresie użycia ekranów ciekłokrystalicznych. Przykładowo, w stolicy kraju zbudowano ogromny wyświetlacz o rozmiarach 250 na 30 metrów. A wszystko po to, aby zrobić największe na świecie wirtualne akwarium. Budowę tą stworzył znany z Hollywood konstruktor dekoracji
telebim
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
scenografii Jeremy Rialton.

Podobał Ci się ten wpis? Zatem gorąco zapraszamy (https://pieczatki.pl/) do następnych naszych postów, które będą o bliskiej tematyce.

Telebimy są tak zaprojektowane, że goście posiadają je nad swoimi głowami - . Jeden z największych ekranów ciekłokrystalicznych znajduje się w Brazylii, na stadionie drużyny Corinthians Sao Paulo. Ekran ma 170 metrów szerokości i 20 metrów wysokości, co zapewnia powierzchnię prawie trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych i uznawany jest za największą tego typu budowlę na stadionie sportowym. Składa się z licznych elementów, jest jednocześnie dużą atrakcją stadionu.