Billboardy - sposób na zostanie rozpoznawalnym przez tysiące ludzi

Promocja podstawą sprzedaży - prawda znana wszystkim. Im większa ilość osób zobaczy produkt, tym więcej będzie miała szansę na zakup. Dlatego nieobojętne jest położenie reklamówki, jak również jej wielkość. Oszczędzając na reklmę zatrzymujesz triumf swojego wyrobu.


Reklama
Author: ING Group
Source: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy - umieść reklamę na billboardzie

Billboardy to wielkie podświetlane plansze na których umiejscawia się plakaty promocyjne. Dużym wymiarem odznaczają się billboardy (np. dailymotion.com/video/xu7sg6_billboardy-zielona-gora-tel-782-666-777_lifestyle). Ani jedna osoba nie przejdzie obok nich beznamiętnie. Jej rozmiary zapewniają, że tysiące osób dziennie będą natykać się na nasz towar. Przez to firma zacznie być kojarzona, a grupa potencjalnych zainteresowanych rozrośnie się. Lotne slogany marketingowe zlokalizowane na billboardzie mogą stać się w tak bardzo popularne, że przejdą do przeszłości, będą chętnie przywoływane, co jeszcze bardziej ugruntuje sytuację marki na rynku. Interesującym odbiorców wyjściem jest ciąg reklam, gdzie na początkowym umieszczono zagadkę, a dopiero po jakimś czasie reakcję. W przeszłości znany był przypadek, gdy pewna firma wynajęła dwa billboardy koło siebie. Na jednym umieściła zmyśloną zdarzenie będącą marzeniem sporu ludzi, a na drugim dała raklamę swojej firmy, która to pragnienie realizowała - jest to wspaniały przykład kreatywności!

Reklama
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Zaprojektuj akcję marketingową i wydzierżaw billboardy

Niemało firm zajmujących się wynajmem billboardów chętnych jest wesprzeć w rozkręcaniu kompleksowej operacji reklamowej.

Dodatkowo podpowiadają jak ustalić kim jest klient, do którego chcemy dotrzeć i na tej kanwie proponują sporządzenie designu graficznego, jego druk i montaż. Na prośbę klienta wykonywane są ankiety przed, jak i po montażu billboardu. Czynności te mają za cel udzielić odpowiedzi na zagadnienie czy kampania odniosła sukces, i jaka jest jej wydajność. Niezaprzeczalną mocną stroną wynajmu powierzchni reklamowej jest niski koszt, jaki trzeba w nią zainwestować. Przykładem może być: billboardy w będzinie.