Dbanie o skórę i włosy to podstawa, jako, że to właśnie one wpływają w pierwszym rzędzie na naszą atrakcyjność

W sprzedaży pojawiają się tale nowe produkty, które mają służyć ich pielęgnacji i poprawie wyglądu. Co więcej, wiele z takich preparatów wzmacnia jednoczenie skórę, jak i włosy. Należy do nich chociażby popularny w ostatnim czasie olejek arganowy.


skóra
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Skład chemiczny olejku winien być w 100% naturalny, co oznacza, że produkt winien zawierać jedynie olejek, bez sztucznych dodatków. W takim przypadku olejek będzie działał najbardziej intensywnie, a dokładniej mówiąc witamina E, która jest kluczowym składnikiem olejku. Jest ona jak wiemy ważną witaminą wpływającą na młodość skóry oraz włosów, dlatego właśnie tego rodzaju produkt (np. tej marki lokikoki.pl/firm-pol-1237898820-Goldwell.html) jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich ludzi, którzy mają z nimi problemy. W jaki sposób działa?

Olejek w szczególności intensywnie odżywia i nawilża skórę i włosy. Pełni również funkcje ochronne – ochraniając organizm przed niebezpiecznym promieniowaniem czy niekorzystnymi temperaturami, jak również regenerujące – niweluje zmarszczki, przyspiesza gojenie ran, a także niweluje problemy związane z zapaleniem skóry (łuszczyca, łupież). Jeśli chodzi o włosy pełni zwłaszcza funkcję wzmacniającą. Jeśli mamy problemy z łamliwymi, przesuszonymi włosami zamiast aplikować produkt typu brylantyna, który je nabłyszczy lub serum, warto sięgnąć po olejek arganowy - sprawdź na . Wcierany w skórę głowy zregeneruje ją, a także pozwoli szybciej usunąć łupież.


cera
Author: fotolia.com
Source: fotolia.com
Olejek ma szerokie zastosowanie ponieważ stosuje się go nie tylko do celów kosmetycznych i zdrowotnych, ale również jako produkt spożywczy. Dodatkowo jego uniwersalność przejawia się w tym, że olejek może być stosowany przez każdego – osoby dorosłe, ale także niemowlęta, czy osoby mające wrażliwą skórę czy też przez alergików.

Jeśli masz chęć poznać kolejne informacje utrzymane w takiej tematyce, zobacz link na stronie (http://olejnik.pl/regaly-przeplywowe/). W tamtym miejscu też odnajdziesz coś interesującego dla siebie.

Jego skład w pełni naturalny nie podrażnia żadnej skóry, dlatego aplikowany w odpowiednich proporcjach jest idealnym preparatem odżywczo-regenerujący. Źródło: lokikoki.pl.

Coraz częściej dodaje się go jako składnik kosmetyków – kremów, czy szamponów, jednakże największe efekty daje stosowany w naturalnej postaci.
W takiej postaci kupimy go bez kłopotów w aptece, czy w sklepach internetowych.