Moda męska damskim okiem – co jest ładne, a co całkowicie odpada?

Każda kobieta ma pewne preferencje jeżeli chodzi o prezencję i sposób ubierania się mężczyzn. Pewne panie chętniej zawieszą oko na wysokim brunecie w eleganckim stroju, inne na jasnowłosym facecie drobnej postury ubranym w stylu sportowej elegancji.
czarna koszula męska
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Ale jest określony kanon zestawień, które – niezależnie od wyrobionego gustu lub smaku – wyglądają po prostu idealnie albo po prostu beznadziejnie. Zawsze na topie będą modne koszule męskie () z wywiniętymi rękawami. Pasują do dżinsów, do spodni materiałowych i do krótkich spodenek. Nienachalna elegancja dobrze wygląda na wielu typach sylwetek, dlatego dobrze w swojej garderobie mieć kilka koszul, jakich krój pozwala na to, żeby wywijać mankiety. Dobrze zaopatrzony sklep z koszulami z pewnością sprosta męskim oczekiwaniom. Na nieoficjalnych wyjściach zawsze fajnie sprawdza się sportowa marynarka z modnymi ostatnio łatami na rękawach w innym kolorze. Marynarki takie mają sporo modeli, dlatego zarówno nie za bardzo postawni, jak i wysocy panowie – po dobraniu odpowiedniego fasonu – będą się w nich nieźle prezentować. W sezonie letnim, gdy stosunkowo prosto jest zestawić strój (może przez mniej elementów?), warto postawić na lniane spodnie zamiast krótkich spodenek. Szorty nadają się tylko na wakacje, popołudniowe wyjście z przyjaciółmi czy grilla, lecz zupełnie nie pasują na codzienne chodzenie do pracy. Lniane, przewiewne spodnie będą wybawieniem przy wysokich temperaturach i wyglądają po prostu świetnie. Dla facetów, którzy nie lubią pustynnych odcieni, polecane są modele w barwie stalowej lub ciemnej zieleni. Jeśli rozprasowanie lnu sprawia problem, można zdecydować się na model z pewną domieszką niegniotących tworzyw sztucznych, lecz tracimy tu na przewiewności i wygodzie noszenia.elegancka koszula dla mężczyzny
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Niestety, na dużą naganę zasługuje połączenie białych, tenisowych skarpetek z ciemnymi butami – czy to garniturowymi, czy sportowymi. Skarpetki również nie są mile widziane z sandałami, o czym wielu mężczyzn, szczególnie starszych, wydaje się zapominać. Bardzo źle wyglądają modne koszule męskie z krótkim rękawem noszone w sytuacjach służbowych albo do pracy, gdzie wymagany jest strój formalny. Niestety, można to przyrównać tylko do założenia krótkich spodni do eleganckiej marynarki. Byłoby dobrze, gdyby sklep z koszulami () dodawał jako gratis elementarny przewodnik po noszeniu koszul, może mężczyźni uniknęliby tylu wpadek. Teoretycznie o gustach się nie dyskutuje, ale miło jest powiedzieć komplement mężczyźnie ładnie ubranemu. Komentowanie tych mniej trafionych stylizacji nie jest raczej na miejscu.