O dwóch odmiennych znaczeniach wyrazu szafa, czyli o czym będą myśleć mężczyźni, a o czym ich małżonki

Na skojarzeniach oparto część konkursów telewizyjnych, jak również radiowych. A dany wyraz może budzić różne skojarzenia, pozytywne albo negatywne - są one uzależnione m. in. od wieku, płci i hobby pytanego. Czasem stają się również powodem nieporozumień bądź impulsem do złośliwych żartów. Tak czy owak, i panowie, i kobiety mogą zacytować wiele przykładów śmiesznych historii związanych z różnym rozumieniem tego samego słowa.

Dla eleganckiej czterdziestolatki leksem szafa ma bodajże jedynie jedno znaczenie albo skojarzenie.

Godny uwagi tekst, nie sądzisz? Skoro tak uważasz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (https://alwro.com.pl/), którą także niewątpliwie uznasz za cenną.

Od kiedy w pokojach zaczęły pojawiać się tego rodzaju meble, reprezentantki płci pięknej myślą głównie o tym, czym zapełnić ich wnętrza. Mowa tutaj oczywiście o najrozmaitszych szalach, sukienkach, bluzkach i innych częściach garderoby, a
inteligentny dom
dokładniej, czy będzie można bez obaw je założyć w nadchodzącym sezonie. Wytwórcy mebli prześcigają się tak w projektach najnowocześniejszych szaf lub kanap i meblościanek, jak i w promocji własnych produktów, więc każda pani domu i równocześnie elegantka znajdzie najodpowiedniejszy model do sypialni czy salonu. Natomiast panowie, a zwłaszcza ci, którzy zostali szczęśliwymi właścicielami nowo wzniesionych bądź unowocześnionych domów parterowych mają całkowicie inne skojarzenie. Jeśli dany obiekt jest również tzw. inteligentnym budynkiem, to we wnętrzu na pewno nie braknie szafy rack - więcej: . Raczej nie bywa ona elementem dekoracji, choć czarne metalowe drzwi pasują właściwe do każdego wnętrza. Taka szafa okazuje się bardzo potrzebna, gdyż umieszcza się w niej wszystkie urządzenia systemowe. Wytwórcy zatroszczyli się o to, aby nabywca nie miał jakichkolwiek kłopotów z jej montażem, a dodatkowo, by asortyment był na tyle bogaty, by każdy wybrał najbardziej odpowiedni dla siebie model.Chociaż wspomnieliśmy tutaj o montowaniu szafy rack tylko w prywatnych domach, to de facto bywają one umieszczane w pomieszczeniach przemysłowych i serwerowniach, czyli w wielkich obiektach fabryk. Zdeponowanie kluczowych urządzeń w jednej, by tak to ująć, skrzynce znacząco upraszcza pracę elektrykom lub technikom. A poza tym szafa rack bywa potrzebna z miliona innych powodów, przykładowo po to, aby delikatne elektroniczne urządzenia nie zostały przez przypadek zniszczone.

Źródło artykułu: