Jak zakupić dużo tańsze gry na konsole?

Kto nie lubi grania na konsoli? Ostatnio zauważyć nawet łatwo coraz większą liczbę pań, które na przykład z własnymi chłopakami całymi dniami grywają w najróżniejsze gry. Cóż, wielkie gratulacje dla facetów, którzy mają akurat takie kobiety - to prawdziwy skarb! Jednak skoro nawet para graczy w zasadzie nie posiada zbyt wielu pieniędzy na gierki, niby skąd sfinansować swoje hobby? W końcu sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.
Na całe szczęście gry na Xbox 360 nie muszą być drogie!konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dobra wiadomość dla najzupełniej niedoinformowanych graczy - prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest obejrzenie się za grami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to najzwyczajniej w świecie sprzedaje się o wiele korzystniejsze cenowo gierki. Fantastycznym wyjściem jest przykładowo to by porozglądać się za gierkami na konsole na najróżniejszych aukcjach internetowych. Pewnie większość czytelników wie, że zasadniczo nie ma żadnego ryzyka, jeżeli w rachubę wchodzi kupowanie na aukcjach internetowych.

Oczywiście można się jakoś naciąć, lecz jeżeli nie podchodzimy do poszukiwania fajnych gier niejako po macoszemu, zapewne nie zauważymy żadnych problemów. To mit, że jeśli kupimy grę na aukcji, to pewnie uzyskamy takową po wielodniowym czasie oczekiwania. A jeszcze na dodatek ta gierka będzie najzwyczajniej w świecie zarysowana. Bez przesady! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie chodzi wyłącznie o ową konsolę, które pod absolutnie wszystkimi względami są niesamowite. To musi cieszyć graczy z nieco biedniejszych państw. Przecież niezależnie od kraju pochodzenia, każdy uwielbia grać.

A zresztą nawet jeśli nie interesują nas te używane tytuły, tak czy siak możemy kupić w serwisach aukcyjnych, choć także w sklepie, wiele tańszych tytułów (osobiście rekomenduję takie jak tu: ). Do tego, co jakiś czas organizuje się olbrzymie wyprzedaże, np. w marketowych koszach nietrudno o sporo fantastycznych gier, które na szczęście nie są drogie. A więc taka osoba, która sądzi, iż w żadnym przypadku nie można kupić sporo taniej gier na konsole jest w sporym błędzie. No tak właśnie jest!