Escaperoom - niezwykła rozrywka i doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

Jednym z ważniejszych elementów, jaki jest w stanie pomóc nam zjednać zespół osób jest odpowiednia integracja wszystkich jego członków. Sposobów na zespolenie drużyny jest wiele, natomiast jednym z popularniejszych jest próba zaktywizowania wszystkich członków zespołu w interesującą i wymagającą grę.

znajdź drogę do wyjścia z pokoju
Source: pixabay
Na rynku mamy obecnie coraz bardziej bogatą ofertę, jaka pozwoli nam na odpowiednią integrację załogi ale również na spędzenie czasu na świetnej zabawie pośród grona przyjaciół. Jednym z nowych przebojów jest pokój ucieczki. Jest to gra, w której grupa ludzi zostaje zamknięta w specjalnie przygotowanym oraz udekorowanym pokoju. Cała frajda polega na tym, że aby uciec z tak przygotowanego pokoju grupa musi rozwiązać kilka łamigłówek zanim minie wyznaczony czas. Przeważnie uczestnicy zabawy mają konkretny czas aby odnaleźć wyjście z tak spreparowanej pułapki. Pokoje typu escaperoom ukrywają tajemnice, które mogą być naprawdę skomplikowane jednakże przeważnie składają się z logicznych łamigłówek aż po polecenia , które mogą wymagać sprawności fizycznej. Ten nowy trend zyskał niezwykłą popularność w krajach azjatyckich a także w USA. Niedawno dotarło to także do naszego kraju.

Pokoje typu escaperoom to tak naprawdę nie lada wyzwanie nawet dla wprawionych amatorów tej zabawy. Najciekawszą sprawą jest zróżnicowanie scenariuszy oraz zagadek, które czekają na osoby biorące udział w grze. Kolejną przyjemnością jest również to, iż całość akcji może być rejestrowana przez kamery, jakie są zainstalowane w pokojach. Później, w gronie przyjaciół możemy mieć dodatkową zabawę w trakcie oglądania nagrania z naszych zmagań.

Chcesz przeglądnąć inne ciekawe artykuły? Zachęcamy w takim razie na stronę twórcy (https://studioessenza.pl/piercing). Tam czekają na Ciebie dokładne szczegóły.

Jeśli chodzi o dostępność zabawy escaperoom Gdynia czy też Warszawa albo Wrocław posiadają ciekawe propozycje. Jeśli więc chcemy aktywnie oraz oryginalnie spędzić wolne chwile warto sprawdzić oferty z naszego miasta. Na przykład escaperoom w Gdyni to sposobność zabawy w wielu pokojach jakie są dostępne w ofercie kilku przedsiębiorstw.

Dobrze jest w pierwszej kolejności sprawdzić jakie atrakcje przygotowali dla nas właściciele tych miejsc aby wybrać najciekawszy scenariusz dla siebie i swoich znajomych. Czynnik, który przyciąga ludzi do takiej zabawy to efekt tajemnicy oraz niepewności, jaka czeka na nas gdy zamkną się za nami drzwi escaperoomu. Jeśli dalej wahasz się czy warto spróbować, to nie ma co się dłużej zastanawiać!