Idealna pamiątka ze ślubu

Ponieważ wesele odgrywa istotną rolę w naszym życiu, wymaga wielu przygotowań. Zadbajmy więc o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od doboru jak najdoskonalszego domu weselnego, poprzez dobór smacznego menu oraz co niesamowicie istotne, zaangażowanie cieszącego się dobrą opinią fotografa i kamerzysty.
To dzięki zaangażowaniu tych osób będziemy mogli z przyjemnością wrócić pamięcią do tych szczególnych chwil.

ślub
Author: Tony Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Filmy ślubne przestają być długimi, nużącymi, wielogodzinnymi nagraniami, do których rzadko kiedy chce się wracać po latach. Dziś, proponuje się Młodym krótsze, ale bardziej innowacyjne formy. Ba! Ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika, ale i pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z uroczystości zupełnie nowej perspektywy. Klimat filmu nie przypomina nużących imienin u cioci, nakręconych w amatorski sposób, ale wyjątkowy, przemyślany film.
Do filmowania z wysokości wykorzystuje się niewielki helikopter. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co pozwala na szerokie ujęcia z ”góry” – np. zarejestrowanie terenu wokół kościoła oraz sali weselnej czy pełnego pleneru, w którym Para Młoda będzie miała sesję plenerowe. Co więcej, urządzenie może zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co umożliwia dokładne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza, czytaj więcej: , okażą się ciekawą i zaskakującą pamiątką dla gości.

Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko jakiego efektu się spodziewamy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane fotografie, czy wręcz przeciwnie - naturalne z reporterskimi ujęciami? Zdjęcia w plenerze totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy też bardziej powabne, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów i pokuśmy się te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak dobrze zrobione zdjęcia ze ślubu.