Czym jest numerologia i co jest istotne dla numerologicznej dwójki?

Numerologia jest to system interpretacji naszego funkcjonowania wewnętrznego i zewnętrznego. Jest również sposobem na wnikliwe sprawdzenie ludzkiej indywidualności i zezwala na dobranie odpowiedniej drogi postępowania.


Badanie symboliki liczb, jest to ciekawa nauka, założeniem której jest to, że cały wszechświat można ująć w liczbach, wartościach oraz znakach.


Każdy numerolog może nam udzielić wskazówek i informacji na nasz temat i na wątek naszego działania. Przez to możemy zorientować się jak liczby wpływają na nasze życie. Liczby oferują niezwykle wiele cennych wskazówek, lecz nie oznacza to, że wszystko jest przesądzone z góry, gdyż to osobnik oraz jego wolna wola nadają kształt życiu. Numerologia jest niezwykle niezwykła oraz odkrywa przed człowiekiem dużo sekretów. Dla przykładu osoby z wibracją cyfry 1 są to urodzeni przywódcy. Nie akceptują oni Autorytetów nad sobą i chcą za wszelką cenę utrzymać swoją samodzielność.

Nasz najnowszy wpis (http://konstrukcje-reklamowe.pl/galeria/) zafascynował Cię tak bardzo, że czujesz chęć na więcej? Niezwykle nas to cieszy. W takim razie zaloguj się w ten link.

Są pewne siebie, skuteczne w funkcjonowaniu, przebojowe oraz pełne charyzmy. Mają one w sobie bardzo duży potencjał energetyczny i poczucie samodzielności. Numerologiczne jedynki czują niezwykle mocną potrzebę samodoskonalenia się. Są to osoby bardzo kreatywne oraz potrafią wykazywać inicjatywę.


salon z telewizorem
Source: pixabay.com


Osoby z wibracją dwójki uznawane są za osoby spokojne, subtelne i wrażliwe. Posiadają one umiejętność słuchania innych oraz udzielania pomocnych wskazówek. Te osoby są taktowne, opanowane i nawet w trudnej sytuacji utrzymują stalowe nerwy. Numerologiczne dwójki są lubiane za własną wrodzoną lojalność i usłużność. Numerologicznym dwójkom można by zaufać i polegać na nich. Z przyjemnością udzielają one pomocy, a wymagania bliskich są dla nich niezwykle ważne. Osoby takie nie lubią się wyróżniać, tylko są raczej powściągliwe i skromne.
Mocną stroną ich jest towarzyskość, rzetelność i umiejętność współpracy. W życiu osoby takie starają się dążyć do równowagi i uczuciowego bezpieczeństwa. Emocjonalna sfera jest bardzo poważnie rozwinięta a związki oraz partnerstwo są dla numerologicznej dwójki bardzo istotne.