Pomysły na spędzenie wolnego czasu

Nie masz pomysłu na wolny weekend? Odpoczywanie na sofie jedynie na pozór pomaga się zregenerować. Weekend błyskawicznie kończy się po czym masz wrażenie, że przetrwoniłeś wolne dni.


trening
Author: Jan Bommes
Source: http://www.flickr.com


W jaki sposób możemy to zmienić?
Poniżej projekty na spędzenie weekendu z korzyścią. Nie prześpij połowy dnia – to na pewno zakłóci twój rytm. Jeżeli na co dzień musisz przebudzać się o 5:00, w weekend możesz trochę zaszaleć, jednak jeśli przyzwolisz sobie na drzemanie do południa, niechybnie przez resztę dnia będziesz zmęczony. Zrób plan – w taki sposób będziesz miał pełną kontrolę nad swoim czasem i zdążysz wykonać rzeczy, na jakie nie miałeś dosyć czasu w środku tygodnia. Plan nie powinien być przeładowany obowiązkami a także wywierać stresu, iż nie nadążysz z wszystkim – masz się rozluźniać.


Stelaż na podnośnikach pneumatycznych
Author: Beds.pl
Source: Beds.pl


Postaw na sport – prawdopodobnie w środku tygodnia masz górę wybiegów, aby nie ćwiczyć. Za wiele pracy, brak czasu. Z tego powodu w weekend możemy sobie pozwolić na dużą dawkę aktywności.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z ten temat, to zapraszam do mojej witryny. Należy nacisnąć na moje łącze i gotowe.

Uważaj jedynie, by nie nabawić się urazów – 2 godziny treningu po wielu dobach lenistwa to grubaprzesada. Jednak weekend to doskonały moment, by pójść popływać, wziąć kosz na piknik i wybrać się na rowerową eskapadę albo poćwiczyć jogę. Na co dzień prawdopodobnie nie masz dosyć czasu, aby przetestować nowe przepisy albo przyrządzić danie, które zajmuje więcej aniżeli pół godziny. Teraz można się popisać.


Oddaj się własnej pasji – robisz biżuterię? Teraz mógłbyś przeznaczyć na to troszeczkę więcej czasu. Spotkaj się także z kimś, kogo sporadycznie widujesz – bywa, że podtrzymywanie znajomości w natłoku zadań jest faktycznie skomplikowane.