W jaki sposób można zapewnić możliwość prędkiego opuszczania pojazdu po wypadku?

Jeżeli szukasz pomysłu na niezobowiązujący i niedrogi prezent dla szwagra, kontrahenta czy też współpracownika, ciekawym wyjściem mógłby być brelok z choćby motoryzacyjnym motywem.


twarz
Author: Kátia Goretti Dias Vazzoller
Source: http://www.flickr.com


W praktyce mógłby to być miniaturowy intercooler, kołpak czy też niewielka tarcza hamulcowa.


Trzeba mieć w pamięci, że tanie podarunki wcale nie muszą być nietrafione. Wprost odwrotnie - mogłyby być bardzo esetyczne oraz nawet dopasowane do danej osoby. Przykładowo interesującym pomysłem jest brelok przywołujący na myśl tablicę rejestracyjną, lecz zamiast numeru nadrukowane by było imię właściciela. Wybór jest tak szeroki, że na pewno nie będzie kłopotu z wyszukaniem breloka, który trafiłby w gusta osoby obdarzanej. Jeśli interesuje Cię jakiś samochodowy brelok samochód z pewnością będzie bardziej dopasowany do kierowcy. Jeżeli natomiast poszukujesz czegoś bardziej rozbudowanego, na rynku są breloki w postaci tak zwanych multitooli, zatem wielofunkcyjnych przyrządów. Takie breloczki mają małą latarkę LED, która z pewnością przyda się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Istnieją także breloki, które mogłyby służyć jako zbijak do okien. Mogłoby to być niezwykle użyteczne w tym czasie, kiedy po ew. wypadku kierujący będzie chciał się prędko wydostać z pojazdu.
Idąc dalej tym tokiem rozumowania, możemy również zakupić brelok z miniaturowym zestawem przyrządów. Przykładowo mogłyby to być choćby śrubokręty.

Czy rozpatrywana tematyka bardzo Cię zainteresowała? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także (lisiekaty.pl/) podobne teksty.

Ponadto taki brelok także może posiadać latarkę LED, dzięki której drobne naprawy mogą zostać wykonywane również przy niewielkim oświetleniu.


Odmiennym bardzo użytecznym narzędziem, jakie może działać jako brelok jest miernik ciśnienia. Pozwoli na uniknięcie potencjalnych problemy związanych z wymianą koła podczas podróżowania.