Kto może zażywać preparat Linea i w czym on pomaga?

Jest to suplement diety, który wspomaga odchudzanie. W swym składzie zawiera celulozę mocnokrystaliczną, ekstrakt z białej fasoli, ekstrakt z zielonej herbaty, stearynian magnezu czy też chlorek chromu.


Składniki takiego produktu jak Linea pomagają kontrolować nam masę ciała czy też przyspieszają metabolizm.
wizerunek - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


Wspomaga usuwanie tłuszczów i pomaga zachować poprawny poziom glukozy we krwi. Ekstrakt z zielonej herbaty bardzo się przyczynia do spalania tłuszczów oraz usprawnia metabolizm, a to natomiast pomaga sprawdzać masę ciała. Chrom pomaga utrzymać poprawny metabolizm makroskładników odżywczych oraz pomaga zachować poprawny poziom glukozy we krwi. L-karnityna to organiczny związek oraz jest syntetyzowany w organizmie człowieka. Jest tworzony w nerkach oraz w wątrobie przy pomocy witamin PP, B6, C i żelaza. Osoby pełnoletnie powinny przyjmować suplement diety w dawce jednej tabletki 2 - 3 razy dziennie. Preparat rekomenduje się zażywać w czasie jedzenia. Preparatu nie powinny zażywać osoby, które są uczulone na jakikolwiek ze składników produktu. Nie powinny także go stosować panie w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.


Żółcień chinolinowa może niekorzystnie wpływać na skoncentrowanie uwagi i aktywność dzieci. Przeróżnych suplementów diety nie można stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia są niezwykle ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Suplement Linea powinien przechowywany być w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie można również przekraczać wskazanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement należy chronić od wilgoci, światła i przechowywać go w temperaturze ok. 24 stopni.
Przed zastosowaniem suplementu diety sprawdzić należy termin ważności, która podana jest na opakowaniu. Nie powinno się stosować go po terminie ważności. Trzeba poinformować doktora, kiedy posiadamy nadwrażliwość na składniki środka.