Wszelaka forma reklamy będzie dobra — zwłaszcza efektywne bywają te dostrzegalne w przestrzeni miejskiej

Ogrom firm drukuje swoje reklamy i wiesza je na przykład na płotach. To niezwykle sprawdzony sposób na promocję.


Wszyscy wiemy, że najlepsza reklama to reklama telewizyjna.


perspektywa - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
baner
Author: USFWS - Pacific Region
Source: http://www.flickr.com


Niestety jest ona tak kosztowna, że mogą sobie na nią pozwolić wyłącznie największe międzynarodowe giganty. Jednak mniejsze i lokalne firmy są w stanie przykładowo umieścić na jakimś murze baner. Będzie to tak samo dobra forma reklamy. Zwykle na tego typu banerach znajduje się informacja, że znajdujemy się na przykład zaraz za rogiem. Jest tam strzałka i ilość metrów do przejścia. To świetne wyjście dla tych, którzy prowadzą swój lokal nie przy głównej drodze. Dzięki banerowi mogą zwiększyć ilość odwiedzających, ponieważ zobaczą oni, że po prostu takie miejscu tutaj istnieje. Z takiego rodzaju promocji są w stanie korzystać wszyscy — kosmetyczki, lekarze i kwiaciarnie. Rodzaj prowadzonego interesu nie ma tutaj znaczenia. Banery możemy zamówić w drukarni. Musimy im tylko wysłać informacje, na którym materiale powinno być to wydrukowane i jak duża powinna być to reklama (warto wziąć lepszej jakości materiał, który nie ulegnie zniszczeniu na deszczu oraz mrozie). Rzecz jasna projekt powinniśmy zrobić sami. Jednak jeśli chcemy, możemy go również zamówić u grafika. Czasami pracują oni w drukarniach i całość możemy załatwić szybko w jednym miejscu.


Będzie trzeba spotkać się z grafikiem oraz powiedzieć czego oczekujemy. Banery umieszcza się też w internecie. Zazwyczaj są one linkiem do następnej witryny.

Kliknij ten odnośnik a znajdziesz wskazówki z serwisu (https://www.cedrus.org.pl/pl/) stworzone dla osób zaintrygowanych analizowanym w tym materiale tematem.

Jednak są także formą promocji.