Na czym polega popularna gra karciana pod nazwą Tajniacy?

Gry imprezowe są doskonałym urozmaiceniem różnorodnych spotkań towarzyskich. Przeważnie nie są one zbyt skomplikowane, a ich reguły można by pojąć w jedynie parę sekund. Ich rozrywki charakteryzuje znaczna dynamika i relatywnie mocne uczucia.


gra


kominek
Jedną z tego typu gier imprezowych, które można by polecić do zabawy w nieco większym gronie, jest gra Tajniacy. W jaki sposób się w nią gra, którą wersję wybrać i czy właściwie warto - odpowiedzi na te pytania podamy w niniejszym artykule. Gra Tajniacy to niezwykle pasjonująca rozgrywka imprezowa o stosunkowo nieskomplikowanych zasadach. Gracze są podzieleni na 2 drużyny, z których każda z nich posiada za zadanie odgadnięcie kryptonimów, za którymi chowają się współpracujący z nimi tajni agenci. Pewnego typu ograniczeniem są liczne postaci neutralne, a zwłaszcza bardzo groźna osoba, zatem zabójca.

Interesujący wpis? Zatem z pewnością przypadnie Ci do gustu również informacja z www (http://www.peakpackaging.pl/spozywczy-i-mleczarski), który dla Ciebie stworzyliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Tajniacy to gra dla od dwóch do 8 ludzi, sugerowany wiek zawodników to od 14 roku życia, natomiast orientacyjny czas trwania rozgrywki to 15 minut. Tajniacy to dosyć szybka gra, zatem potyczki nie ciągną się godzinami. Można by dzięki temu mieć nadzieję na rewanż oraz dogrywki, a każda z nich jest inna i szala zwycięstwa może za każdym razem przechylić się na każdą stronę. Tajniacy to gra karciana, do której nie potrzeba jakiejkolwiek planszy.


odkurzacz
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com


Za każdym razem na stół trafiają losowe płytki z hasłami, za którymi mogą się kryć tajni agenci, lecz również zabójca czy też osoba postronna. Dla każdej drużyny są pomocnicy, którzy udzielają grającym rady.


Gra Tajniacy to produkcja, która cieszy się bardzo znaczną renomą wśród gier imprezowych, dlatego też nie powinien dziwić żadnego człowieka fakt, że w handlu można by odnaleźć nie tylko wariant zwykły takiej gry, ale także inne edycje. Którą wybrać? Należałoby poznać zatem podstawowe informacje o dowolnej z nich i sięgnąć po tę, która najkorzystniej spełnia nasze wymagania.