Niebanalne centra handlowe na terenie Krakowa

Kraków to miasto znajdujące się w województwie małopolskim, jest to drugie najogromniejsze miasto w Polsce pod względem okazałości i ilości zaludnienia. W zamierzchłych czasach Kraków był też stolicą Polski. Współcześnie to duże i cudowne miasto przyciąga sporo polskich i zagranicznych turystów, bo bogata historia tego miasta jest ogromnie atrakcyjna.


Kraków
W Krakowie znajduje się multum zabytków oraz atrakcji turystycznych, najogromniejszym zaciekawieniem cieszy się oczywiście krakowski rynek, Sukiennice, a także Zamek Królewski na Wawelu. Będąc w Krakowie należałoby wybrać się także do dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz na któryś z kopców, jakich nie brak w całym mieście. Prócz atrakcji turystycznych i zabytków Kraków jest też miastem nadzwyczaj rozwiniętym pod względem handlowym, znajduje się tu mnóstwo sklepów, sklepików oraz ogromnych galerii handlowych. Wszelkie centrum handlowe Kraków jest chętnie oblegane przez kupujących - miejscowych i turystów, w galeriach znajduje się niemało sklepów - odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV oraz AGD itp., a po zakupach wolno wybrać się do kina, do kawiarni, restauracji czy też pizzerii, które również mieszczą się w krakowskich centrach handlowych (). Do najmocniej modnych galerii można zaliczyć Galerię Krakowską, jaka znajduje się w centrum miasta oraz jest związana z dworcem PKP oraz PKS, niemniej nie mniejsze zainteresowanie wzbudza Galeria Kazimierz, Galeria Krokus albo Bonarka.


galeria
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
W każdej ważniejszej części miasta znajdują się przeróżne centra handlowe, przyciągające mnogość Klientów, wobec tego będąc w Krakowie z pewnością należałoby wybrać się do któregoś z nich.

Pragniesz poznać inne podobne przydatne porady? Jeśli tak, to zobacz tutaj małe portfele damskie skórzane, a na pewno nie odczujesz zawodu.

Oczywiście oprócz galerii handlowych wskazane jest wybrać się też do okolicznych, mniejszych sklepików, restauracji albo kawiarni, wiele z nich ma szczególny, niezwykły klimat, toteż cieszą się ogromnym zaintrygowaniem miejscowych oraz turystów.