Hot Wheels... I pędzisz jak burza!

Czy istnieje na ziemi młody osobnik płci męskiej, który to w prywatnych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choć jednego modelu marki Hot Wheels? Założę się, iż niełatwo będzie o takiego osobnika. Te niepokaźnych gabarytów pojazdy, już od dawna ogarnęły dziecięcy świat.


resorak Hot Wheels
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Fantastycznie kolorowe, namawiają do zakupu małych fanów motoryzacji. Dzieciaki lubią między sobą konkurować, więc z niesamowitą radością zapewniają sobie niewielką porcję adrenaliny w postaci wyścigów samochodowych. Aby napięcie było bardziej ekscytujące, firma zajmująca się produkcją zabawki Janod proponuje swym małym odbiorcom specjalne tory, po których autka jeżdżą jak szalone - zabawki w dobrej cenie. Wielkim sukcesem firmy są bardzo oryginalne modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Nowością jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez naruszenia jej. Są kompatybilne dlatego też z łatwością można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze konstrukcje. Nadeszły czasy gdzie dowolnie wybrany miłośnik rajdów może posiadać swój własny tor wyścigowy i przezwyciężać prawa grawitacji.

najnowszy wpis (http://www.shop.tomiservice.pl/pl/c/Lodowki-i-chlodziarki-na-napoje/37)%link%I wiek obfituje w wielość różnych informacji. Najważniejsze wydaje się być to, aby być na bieżąco - kliknij zatem w najnowszy wpis (http://www.shop.tomiservice.pl/pl/c/Lodowki-i-chlodziarki-na-napoje/37).

Dzięki swym małym rozmiarom, autka towarzyszą dzieciom w każdym miejscu i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole i w... wodzie. Jako że pod wpływem ciepłej i zimnej wody samochody ulegają transformacji i potrafią zmienić kolor. Kolory zmieniają się od tonacji ciepłych po zimne. Naturalnie każdy model pasuje do torów. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, w której bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z proponowanych, oryginalnych kolorów.

Ale Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka atrakcja dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, tudzież dla osób z zasobniejszym portfelem, ponieważ jest na świecie model stworzony przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Każdego roku najznamienitsi projektanci projektują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest ogromy więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań - wanienki i przewijaki dla dzieci.