Duża część rodaków wciąż pamięta meblościanki z czasów PRL - dziś ich miejsce szczęśliwie zajmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

Mieszkania w naszym kraju często nie są wielkie. Mimo to pragniemy je urządzić tak, aby wszystko przyjemnie. Jeśli mieszkamy z całą familią, to każdy z domowników ma mnóstwo swoich ciuchów i książek, które musi gdzieś chować.


rozwiązanie
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić te warunki i wiele innych potrzebujemy praktycznych szaf.


Drzwi szklane
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com


Szafa przesuwna szafa przesuwna jest najkorzystniejszym wyborem do przedpokoju. Dzięki niej wąskie przejście pomiędzy pomieszczeniami będzie nie tylko miejscem komunikacyjnym pomiędzy nimi, ale również otrzyma nową wartość - będzie magazynem wielu różnych przedmiotów. Mogą się tam pomieścić buty na każdą porę roku, płaszcze, ale również ręczniki, a nawet słoiki z przetworami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i tamują potrzebne tam miejsce w szafkach. Szafa przesuwna jest również świetnym wyjściem dla sypialni małżeńskiej, jeśli jest to nieduży pokój, a pomiędzy łożem i szafą jest mało swobodnej przestrzeni. Dużym przymiotem tych szaf jest właśnie to, że nie mają one otwieranych na pokój drzwiczek, dzięki czemu odzyskujemy niezbędne miejsce.

Te wpisy ze strony (http://taniawodka.pl/home/imprezy-okolicznosciowe/), które znajdziesz po kliknięciu na ten odsyłacz bez dwóch zdań będą użyteczne - są one godne uwagi i mogą Cię mile zdziwić.

Możemy w ten sposób umeblować pokój swobodniej - posiadamy większe pole do popisu. Szafa przesuwna jest także nieprawdopodobnie pojemna. Często sami decydujemy, jak chcemy, żeby były montowane szafki i wieszaki.


Jeżeli na przykład mamy mnóstwo sukienek, możemy chcieć, aby dział z wieszakami był większy niż ten z szufladami - to my jesteśmy w tym momencie kreatorami jej wyglądu według własnych wymogów.