Reklama na telebimie - w największym stopniu efektywną a zarazem ekologiczną formą reklamy zewnętrznej

Reklama emitowana na olbrzymich ekranach ledowych jest dzisiaj jedną z w najwyższym stopniu skutecznych odmian reklamy outdoorowej. Dynamiczny obraz zostaje odczytywany przez oko ludzkie kilkadziesiąt razy prędzej niż ta sama wiadomość przekazana w sposób statyczny (bilbord, baner, tablica ).
ekran led
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Informacja dynamiczna cechuje się także znacznie wyższym wskaźnikiem zapamiętywalności niż klasyczne, statyczne formy przekazu. Z racji znacznego formatu telebimu a także zlokalizowaniu go w miejscu publicznym, reklama tego typu jest dostrzegana mimowolnie przez znaczną ilość przechodniów, duży ekran LED skutecznie przyciąga spojrzenia.Ekrany diodowe, są jednymi z najnowszych produktów stosowanych do dynamicznej ekspozycji wizualnej spotów promocyjnych. Dynamiczność przekazu i ilość kolorów powoduje, że technika ledowa zajmuje pierwsze miejsce pośród pozostałych nośników reklamy outdoorowej.

Sądzisz, że ten tekst jest ciekawy? Jeżeli tak, kliknij tu - ten portal (https://smartbed.pl/produkty/stoly-smart/) publikuje pokrewne zagadnienia, one również są warte zainteresowania.

Niemałą zaletą zastosowania ekranu LED w reklamie (w przeciwieństwie do billboardów) jest możność szybkiej aktualizacji materiału reklamowego bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zapewniają one emisję dobrej jakości obrazu wraz z doskonałą widocznością dzięki zastosowaniu w telebimach diod LED.


Aktualnie tylko ta technologia umożliwia pokonać światło dzienne. Czyni to ekran LED znakomicie zauważalnym o każdej porze dnia i nieomalże w każdych warunkach pogodowych. Ekran LED zbudowany jest w taki sposób, by dało się ukazywać na nim wszystko to, co zdołamy wyświetlić na zwyczajnym ekranie komputera - ekran led łódź narutowicza. Diody LED to jedno z w najwyższym stopniu oszczędnych źródeł światła, co ma ogromnie istotny wpływ na
ekran led
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
koszty eksploatacji ekranów ledowych.

Ciekawi Cię skąd pozyskujemy informacje na opracowany w tym artykule temat? Namawiamy więc do nowej witryny - tam mamy dla Ciebie merytoryczne źródło (https://www.permanent24.pl/pl/c/Akcesoria/51).Diody LED są wysokowydajnym źródłem światła stosowanym coraz to nagminniej w wielu rozmaitych dziedzinach życia codziennego, a w ostatnim czasie również w reklamie - ekran led w Łodzi al. Włókniarzy. Najważniejsze atuty telebimów to: reklama trafia do dużego grona odbiorców, są one łatwo zauważalne, możemy umieścić je niemal w dowolnym miejscu, zmiana treści reklamy nie wymaga kolejnych nakładów, są energooszczędne, obrazy zauważalne będą także w świetle dziennym. Ponadto, telebimy są bardzo trwałe i odporne na zmieniające się okoliczności atmosferyczne.