Najnowsze technologie używane w wizualnej reklamie czyli wszystko o działaniu telebimów.

Nowoczesna reklama bardzo chętnie wykorzystuje najnowsze wynalazki techniczne. Zwłaszcza w wizualizacji i wyświetlaniu obrazu nastąpił niedawno ogromny postęp, zaczęły się pojawiać urządzenia, jakie bardzo dużo namieszały w reklamowym świecie. Mowa tu jest o telebimach, które wykorzystują bardzo zaawansowane możliwości diod LED do wyświetlania obrazu.
ekran led
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Typowy telebim jest złożony z pikseli, a każdy piksel z trzech diod o kolorach zielonym, czerwonym i niebieskim - . Sterując w odpowiedni sposób jasnością świecenia każdej z diod otrzymuje się w sumie kolor pojedynczego punktu, który widzi odbiorca. W telebimach wykorzystuje się diody o bardzo wyśrubowanych parametrach - nie tylko muszą one posiadać odpowiednią moc i inne parametry, ale również cechować się długim okresem życia. Muszą być także wytrzymałe na warunki atmosferyczne, szczególnie wahania, bo wiele tych urządzeń działa na zewnątrz budynków, tak więc muszą one wytrzymać i letnie upały, i temperatury nawet do minus czterdziestu stopni.

Telebimy produkowane są w dużej ilości odmian i modeli, więc każdy kto będzie szukał tego typu urządzenia coś odpowiedniego dla siebie znajdzie - telebim radom wernera.

W tym artykule są niezwykle ciekawe informacje, lecz kiedy chcesz dowiedzieć się więcej, odszukaj także (http://www.ladowarki-lublin.pl/kontakt.php) inne dane, jakie są dostępne tutaj.

Ich ogromnym plusem jest budowa modułowa, powalająca na na budowanie urządzeń o dowolnych rozmiarach - od całkiem małych, do użytku informacyjnego we wnętrzu obiektów do ogromnych kilkumetrowych ekranów stosowanych na koncertach czy imprezach sportowych. Każdy taki moduł składa się z kilkudziesięciu pikseli, rozmieszczonych w określonym odstępie od siebie.Reklamy, bilbordy, telebimy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zależnie od wykorzystania piksele mogą być dalej albo bliżej od siebie, i od tego będzie zależała ostrość wyświetlanego obrazu. Poszczególne moduły można łączyć ze sobą w jeden gotowy telebim, pozostaje tylko później jego sterowanie. Duża część telebimów jest podłączana do komputera i sterowana przy pomocy specjalnego programu na nim zainstalowanego, ale są także modele wyposażone w moduł sterownika, dzięki czemu pracować one mogą w zupełnie niezależny sposób.

Ten przedstawiany tekst jest niesamowicie zajmujący? Więc odszukaj więcej tutaj (https://firetms.com/pl/blog/nowosci-firetms-10/), aby poznać jeszcze większą ilość informacji na omawiany temat.

/J]