Ever after hight - innowacyjny niezmiernie atrakcyjny projekt wyróżnianej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i prężnie rozwijająca się firma, która działa w branży zabawek. Jest to firma ogólnoświatowa, jej artykuły są dystrybuowane na całym świecie, albowiem firma posiada faktycznie duży asortyment różnych zabawek dla dzieci.
Lalka barbie
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostką jest to, że firma (zobacz sprawdź informacje na stronie) Mattel posiada największy profit ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Z pewnością więc można stwierdzić, że istotnie wyróżnia się ona z innych firm w tej branży. Jednym z nowiuteńkich projektów tej rewolucyjnej firmy jest ever after hight (zabawki ever after high). Jest to spin-off nadzwyczaj popularnej serii lalek Monster Hight, jakie cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight zdołamy obecnie znaleźć praktycznie w każdym większym i mniejszym sklepie z zabawkami. Bez wątpliwości ever after hight także wzbudzi wielkie zainteresowanie, bowiem już teraz zyskuje sobie coraz większą popularność, która przyrasta z dnia na dzień. Mówiąc zwięźle historia ever after higt relacjonuje o nastoletnich potomkach najbardziej znanych oraz lubianych postaci z bajek, jakie codziennie muszą borykać się z rozlicznymi zadaniami licealnymi. Codziennie uczą się oni w Akademii, w jakiej panuje istotny podział pomiędzy uczniami.Lalka Barbie
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, jacy chcą dążyć szlakami swoich znakomitych rodziców i dzięki nim wznosić swoją przyszłość, zaś drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku zaszczytnych rodziców, ale chcą sami osiągnąć zwycięstwo w życiu, dlatego chodzą oni osobistą, utworzoną przez siebie ścieżką. Na przykład jedną z istot ever after hight jest Madeline Hatter.pod tym linkiem kosmetolog białystokJest ona córeczką Szalonego Kapelusznika i jest po stronie Rebelsów, niemniej to zaledwie parę ciekawostek na temat tej wyjątkowej postaci. Z pewnością nowy projekt firmy Mattel wzbudzi wielkie zaciekawienie i niezwykle szybko stanie się następnym hitem na rynku. Więcej wiadomości na temat tego projektu wolno odkryć w Internecie, przykładowo na rozmaitych stronach poświęconych Ever After Hight.