Masz dość konwencjonalnych upominków? Na 18 urodziny daj jubilatowi coś wyjątkowo szalonego

Często dostajesz mało pomysłowe upominki, więc udając się na 18 urodziny swojej siostry, kolegi lub kuzyna pragniesz znaleźć niesztampowy podarunek, jakim zaskoczysz jubilata bądź jubilatkę. To duże wyzwanie, lecz dzięki kilku pomocnym radom na pewno sprawisz bliskiej ci osobie ogromną radość.
jazda na quadzie
Author: Red Dragon Images
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim warto jest zrezygnować z typowo materialnych odpuścić sobie typowo materialne podarunki. Kubek, ramka, poduszka, gadżety elektroniczne – to prezent na 18 urodziny (polecamy stronę w wolnej chwili), który może zakupić każdy, również ktoś, kto nie całkiem zna upodobania solenizanta. Jeśli jednak pragniesz, by był to niezapomniany prezent, podaruj niezwykłe przeżycia oraz emocje, jakich nie zagwarantuje zwykła rzecz. Dla młodego jubilata szczególnie sprawdzą się niespodzianki zwiększające poziom adrenaliny, co zagwarantują przede wszystkim sporty ekstremalne. Rozważasz, na co się zdecydować?

Młody chłopak na pewno chciałby przejechać się Monster Truckiem bądź poszaleć na quadach. Większość małolatów – i nie tylko – ściga się na konsolach, a gdy będą mogli przejechać się nim naprawdę, będzie to spełnienie ich marzeń. Jeśli twoja dziewczyna bądź kuzynka także lubi auta, ale bardziej podoba jej się rozwijanie szybkich prędkości, aniżeli ujarzmianie wielkich bestii lub quady (witryna firmy PREZENTOKRACJA), podaruj jej pakiet na jazdę gokartem. Wystarczy wcisnąć pedał gazu, by cieszyć się wrażeniami, których nie zapewnia normalna jazda samochodem, kiedy należy trzymać się reguł.Radość
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com
Idealnym pomysłem jest również skok na bungee, jednakże nie dla każdego będzie właściwy. Zyskaj pewność, że jubilat nie odczuwa lęku wysokości, inaczej to ty będziesz zmuszony skoczyć i będą czekać cię naprawdę mocne wrażenia. Dobrze jeszcze mieć na względzie loty paralotnią.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do kolejnej strony, gdzie wyszukasz szczegółowe artykuły - wejdź w link fotograf ślubny dolnośląskie.

To nie tylko niesamowite przeżycia, lecz również możliwość zobaczenia świata z innej perspektywy. Powyższe widoki na długo pozostaną w pamięci i kto wie, może loty paralotnią będą urodzinową tradycją. Jeżeli szukasz ciekawych propozycji na takie nietradycyjne podarunki, powinieneś zweryfikować określone możliwości w Internecie. Możesz trafić na sprzyjające promocje oraz kuszące pakiety, które umożliwią wspólną zabawę oraz sprawią, iż jubilat z pewnością nie zapomni tych urodzin. Warto jest gwarantować radość oraz zobaczyć na twarzy bliskiej osoby naprawdę duży uśmiech.