W stronę trendów – kupując odzież powinniśmy rozeznać się w różnych ofertach sklepowych

Jeżeli nasze ubieranie się było dotychczas sumą przypadkowych wyborów, to być może nastał dla nas najlepszy czas na to, by w końcu to zmienić. Nie czekajmy do chwili, kiedy w towarzystwie naszych znajomych, rodziny bądź przyjaciół okaże się, że nie znamy podstawowych zasad mody, nie wiemy, co z czym łączyć i jak na daną okazję się ubrać. Takie najważniejsze informacje winny być nam wpajane już w szkole, jednakże okazuje się, że wielu dorosłych ludzi nie radzi sobie z kwestiami dotyczącymi mody i po prostu są zagubieni w świecie pełnym różnorakich fasonów, kolorów, faktur, krojów i metod noszenia ubrań. Nie bądźmy więc ignorantami i już dziś nadróbmy swoje zaległości. Wiedza jak się ubierać przyda się na co dzień.

ubrania
Author: goblinbox_(queen_of_ad_hoc_bento)
Source: http://www.flickr.com
Na samym wstępie naszej przygody z modą, powinniśmy zastanowić się, jakiego rodzaju ludźmi jesteśmy. Moda nie może ingerować w naszą osobowość. Ubieranie czegoś, co nie współgra z naszym charakterem, nie jest najlepszym pomysłem, gdyż poprzez strój mamy się wyrażać, a nie ukrywać - opublikował. O ile buty damskie maciejka pasują właściwie każdej kobiecie, o tyle kurtki męskie zimowe z racji tego, że mają rozmaite fasony, nie jest już tak łatwo wybrać. Musimy zatem rozeznać się w ofertach sklepowych i po kolei odrzucać to, co po prostu nam nie (odwiedź nas) odpowiada.moda
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Drogą prób i błędów odkryjemy ostatecznie własną przestrzeń mody, która w pełni zacznie odzwierciedlać to, jakiego rodzaju ludźmi jesteśmy. Nie chodzi więc o to, aby bezmyślnie kopiować nowoczesne trendy i wyglądać jak wszyscy inni napotkani na drodze ludzie, ale o to, by być sobą, umieć eksperymentować, łamać zasady i pozytywnie prowokować innych swoim wyglądem. Czasami wystarczą drobne posunięcia, by nasza garderoba dawała nam więcej możliwości. Być może buty lordsy, na jakie przez dłuższy czas nie chcieliśmy się zdecydować, będą czymś, co nieco ożywi nasz wizerunek? Nowy element może istotnie odmienić nasz wizerunek i pomóc przyciągnąć uwagę innych ludzi - link do strony.

Emocjonuje Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (http://www.srubydokol.eu/sruby-mocujace-do-felg-c-38.html) innego tego rodzaju artykułu - on również jest warty zainteresowania.

Rzecz jasna, czasami trzeba odważyć się na jeszcze większe posuniecie, czyli totalną wymianę zawartości naszej szafy. Dzieje się tak wówczas, gdy przez lata kumulujemy nieatrakcyjne ubrania, które zalegają w naszych szafach i niszczeją, choć rzadko w nich chodzimy. Wymieńmy szerokie bluzy na koszule męskie regular fit i postarajmy się być specjalistami z zakresu mody!