Porządne wyrównanie nawierzchni skóry

Podkład jest kosmetykiem, który większość kobiet nakłada na twarz każdego dnia. Powinno się więc zainwestować pieniądze na porządny wyrób, ażeby jak najlepiej troszczyć się o cerę.
guerlain parure gold
Author: Suedehead
Source: http://www.flickr.com


Podkład można nabyć w postaci płynu, sztyftu, lub w kremie, każda niewiasta powinna przystosować go do typu cery.


Płynne podkłady są doskonałe dla każdego typu cery, oprócz cery suchej. W przypadku tłustej cery, powinno się po prostu szukać podkładu wolnego od tłuszczów. Podkłady w kremach są cięższe, bogatsze w związki nawilżające i odżywiające cerę, toteż są doskonałe do skóry suchej i dojrzałej. Podkłady w sztyftach są najstarszym typem podkładów. Sprawdzają się znakomicie dla skóry, która ma mnóstwo przebarwień i wad.


Podkład guerlain parure gold ze szlachetnymi bilateralnymi złocistymi pigmentami i czynnikiem aktywującym syntezę kolagenu. Naturalnie wygładzona cera o wyrównanym kolorze promienieje wyrazistością. Paleta zawiera 12 świetlistych i ultra naturalnych tonów, które tuszują oznaki upływu czasu i zmęczenia.


Chryzantemy
Author: Tanya Hart
Source: http://www.flickr.com


Funkcją podkładu jest ukrycie wszystkich niedoskonałości, wyrównanie nawierzchni cery, także poprawienie jej kolorytu. Dobry podkład poza ukryciem niedoskonałości cery winien pielęgnować skórę i mieć działanie ochronne. Podkłady sławnych firm zawierają filtry UV, elementy nawilżające, witaminy, również różne zbawienne dla twarzy substancje.


Znakomicie dopasowany podkład musi być niewidzialny.
Należy koniecznie przystosować ton podkładu do karnacji. Ciepły kolor skóry kiepsko znosi chłodne odcienie podkładu.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj kalki termotransferowe inne tego typu materiały - one także są wartościowe.

Podkład musi być znakomicie dopasowany do koloru cery, bądź o ton jaśniejszy.