witaminy

nasiona moreli gorzkiej

morela
Author: Thai Ho
Source: http://www.flickr.com
Większa część z nas jedząc owoce obiera je ze skórki, usuwa pestki nie zdając sobie sprawy, ze to najzdrowsze części. To tuż pod skórką skumulowanych jest najwięcej cennych substancji pełnowartościowych. Niezmiernie apetyczne morele służą zdrowiu i pięknu, poprawiają ciśnienie, trawienie, funkcjonowanie nerek działają odkwaszająco, dlatego powinny je jeść osoby chorujące na zgagę. A co robimy z pestką? Oczywiście wywalamy, ale to błąd.

Dlaczego w okresie zimy wiele osób ma problemy ze swoim nastrojem, jak pomocne bywa w tym światło.

organizm
Author: Rolf Brecher
Source: http://www.flickr.com
Brak dostępu do światła słonecznego u niejednej osoby powoduje różne problemy ze zdrowiem, i to zarówno w obszarze medycznym jak i psychicznym. Światło jest na przykład niezbędne do syntezy witaminy D, jakiej niedobór może spowodować krzywicę.

Leki - parę faktów, których nie znajdziecie w internecie i których nie przeczytacie na dołączonych informacjach dla chorych

Pigułki
Author: marc falardeau
Source: http://www.flickr.com
Współczesny rynek farmaceutyczny zdają się napędzać sami chorzy, a nawet zupełnie zdrowi obywatele. Powszechna dostępność i różnorodność pigułek sprawiają, że praktycznie każdy znajdzie coś na te najmniej dokuczliwe dolegliwości, czyli np. na lekki ból gardła.

Jak dodatkowo dziewczyny potrafią troszczyć się o swoją śliczną skórę?

lampki
Author: Matteo Doni
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach istnieje dużo sposobów w jakie można dbać o swą skórę oraz włosy. Wszelakie niewiasty pragną być piękne i zadbane oraz do tego zamysłu zakupują bardzo wiele produktów do pielęgnacji ciała.