witaminy

Dlaczego w okresie zimy wiele osób ma problemy ze swoim nastrojem, jak pomocne bywa w tym światło.

organizm
Author: Rolf Brecher
Source: http://www.flickr.com
Ograniczony dostęp do słońca u wielu osób może spowodować rozmaite kłopoty zdrowotne, i to zarówno w sferze medycznej jak i psychicznej. Światło jest przykładowo bardzo potrzebne do syntezy witaminy D, jakiej niedobór może być przyczyną krzywicy.

nasiona moreli gorzkiej

morela
Author: Thai Ho
Source: http://www.flickr.com
Większa część spośród nas konsumując owoce obiera je ze skórki, usuwa pestki nie zdając sobie sprawy, ze to najwartościowsze części. To tuż pod skórą skumulowanych jest dużo cennych składników odżywczych. Bardzo apetyczne owoce moreli służą zdrowiu i pięknu, poprawiają ciśnienie, trawienie, pracę nerek wpływają zasadotwórczo, wobec tego winny je konsumować osoby chorujące na zgagę. A co robimy z pestką? Rzecz jasna wywalamy, ale to nieporozumienie.

Leki - parę faktów, których nie znajdziecie w internecie i których nie przeczytacie na dołączonych informacjach dla chorych

Pigułki
Author: marc falardeau
Source: http://www.flickr.com
Współczesny rynek farmaceutyczny zdają się napędzać sami chorzy, a nawet zupełnie zdrowi obywatele. Powszechna dostępność i różnorodność pigułek sprawiają, że praktycznie każdy znajdzie coś na te najmniej dokuczliwe dolegliwości, czyli np. na lekki ból gardła.

Jak dodatkowo dziewczyny potrafią troszczyć się o swoją śliczną skórę?

lampki
Author: Matteo Doni
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach istnieje dużo sposobów w jakie można dbać o swą skórę oraz włosy. Wszelakie niewiasty pragną być piękne i zadbane oraz do tego zamysłu zakupują bardzo wiele produktów do pielęgnacji ciała.