Zima wydaje się być taką porą roku w kraju nad Wisłą, którą jedni lubią, a inni nie znoszą

W ostatnich latach rodacy skarżą się na zimy w Polsce. Nie ma mrozu i śniegu, więc smuci to najmłodszych. Bywa mokro oraz mroczno - ludzie miewają stany depresyjne.


Jest kapryśna i nieprzewidywalna pogoda - mnóstwo osób choruje.


Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pomyśleć chwilę nad zimami w Polsce, to ostatnie dekady pokazują, że doprawdy coś niepokojącego dzieje się z tą pogodą. Dzieciaki prawie nigdy nie widzą śniegu w czasie Bożego Narodzenia, co za czasów naszych rodziców byłoby nie do uwierzenia. Zmienność oraz kapryśność aury też niekorzystnie wpływa na naszą formę. Regularnie czujemy się wyczerpani. Wahania temperatur sprawiają też, że nie zawsze jesteśmy pewni jak się ubrać. To z kolei może być przyczyną zachorowań na grypę, gdy ubierzemy się nazbyt lekko, a na zewnątrz okaże się wietrznie oraz nieprzyjemnie. Wobec tego warto zamówić dla każdego członka rodziny ciepłe oraz przyjemne w dotyku szlafroki. Rzecz jasna dla dzieci muszą być one szczególne, by zachęciło to nasze szkraby do ich zakładania. Szlafrok chłopięcy może posiadać wyszyte przykładowo logo ukochanego teamu piłkarskiego lub zobacz też: poznań atrakcje plakat z ostatniego filmu akcji - chociażby z Gwiezdnych Wojen. Warto, by nasz syn wybrał szlafrok samodzielnie - przecież to on ma się w nim dobrze czuć. Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że wieczorem ich dzieci uwielbiają siedzieć z nimi w salonie i nie mają ochoty iść do łóżka. Wygłupiają się oraz biegają.


By w zimowe wieczory mogły to czynić bez strachu, że się przeziębią, to musza mieć ubrane rzecz jasna szlafrok. Powinniśmy je tego nauczyć - oczywiście samemu pokazując dobry przykład.