Ulubione zabawki dla dziewczyn w każdym wieku

Dziewczynki posiadają własne ulubione zabawki. Wprawdzie niektóre dziewczynki uwielbiają zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednak większość ciągle zajmuje się lalkami i opieką nad nimi. Już w przypadku niemowląt wolno zauważyć, iż dziewczynki lubią zasypiać przy lalkach, dlatego dobrze wybrana przez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana upraszcza jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu potrafi zobaczyć lub czuć cokolwiek przyjemnego.


Z biegiem czasu okaże się, lub lalka szmaciana kupiona dla malutkiej dziewczynki będzie się jej podobała również w kolejnych latach funkcjonowania. Jeżeli zarówno będzie, to opiekunowie nie są zmuszeni przejmować się o zakup nowej zabawki dla córeczki.


hurtownia
Author: Chika Watanabe
Source: http://www.flickr.com


Starczy, żeby pamiętali o częstym praniu tej lalki i utrzymywaniu jej w czystości, ponieważ niewielkie dziewczynki także niczym chłopcy, uwielbiają całość wkładać do ust.


szpilki
Author: DAVID MONROY
Source: http://www.flickr.com


Nieco starszą dziewczynkę niezwykle ucieszy taki podarunek, jak kołyska dla lalek (Kołyski dla lalek). Na początku jest z niej korzystała w sposób mniej świadomy, lecz z czasem zacznie układać własną ulubioną lalkę do snu i czuwać nad nią w jego czasie. Na bank nazwie ją właściwym imieniem i zacznie się do niej przywiązywać. Dzięki temu nauczy się, w który sposób można sprawować opiekę nad ludźmi słabszymi i sprawiać im przyjemność.

Intrygujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, to kliknij ten link, wyczerpujący artykuł (http://www.e-plastyczny.pl/akcesoria-malarskie/media-i-werniksy), który tam miejscu znajdziesz, też jest coś wartościowego.

Zacznie swojej lalce przyrządzać cokolwiek do jedzenia i robić zakupy spożywcze. W taki sposób będzie mogła nauczyć się odpowiedzialności i spełniania ról społecznych należących do panie. Z czasem kołyska dla lalek może zostać zastąpiona poprzez zeszyt do pisania dla niej przeznaczony. Mocy się to w chwili, gdy najstarsza córeczka osiągnie już wiek wczesnoszkolny i jest chciała nauczyć lalkę (Strona internetowa tutaj ) oraz swoje rodzeństwo czytania i pisania.


W chwili, jak dziewczynki przestają już interesować się lalkami ich rodzice zastanawiają się, w który sposób potrafią wykorzystać znajdujące się jeszcze w domu lalki.
Niektórzy rodzice zostawiają je sobie na pamiątkę, a pozostali oddają do Mieszkań Malucha czy pobliskich przedszkoli. Dzięki temu pokazują córeczkom, iż posiadana przez nie lalka szmaciana potrafi spowodować przyjemność innym dzieciom.