Jak wybrać idealny prezent na pierwsze urodzinki

Bardzo wielu rodziców, także chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, jakie podarunki na roczek są dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, zupełnie inny powinien być podarunek na roczek dla dziewczynki, a inny podarek na roczek dla chłopca.
spacerówki
Author: Skagerak Denmark
Source: www.SmakProstoty.pl


Pierwsza rocznica urodzin to na ogół ważna okazja, jaka nastręcza doboru jedynego w swoim rodzaju podarunku.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeczytanie następnych. Po prostu kliknij odnośnik (http://placezabaw.com.pl/) i przeloguj się do następnej strony.

Chociaż malcy zazwyczaj nie pamiętają tego dnia, to dobrze jest im ofiarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez kolejne lata życia. temat podarunku dla dziecka na roczek z całą pewnością spędza sen z oczu dziadków, krewny oraz dalszych znajomych a nawet rodzicieli. Istotne by to było coś z czego dziecko się uraduje, co nie będzie leżeć i oczekiwać na własny czas, dlatego że roczniak istotnie już cieszy się z różnych rzeczy, ale nadal na wiele jest jeszcze nazbyt wcześnie.


sklep
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com


klocki Wader - to moim sądem jeden z lepszych upominków na roczek dla dziecka. Początkowo brzdąc będzie burzyć (z frajdą) wszystkie zbudowane przez was wieże. Jednakże z czasem podpatrzy, jak stawiać jeden klocek na drugim i sam zacznie budować, zaś jest to bardzo wciągające. Klocki Wader z całą pewnością kształtują wyobraźnię zaś wspólne stawianie wieży czy innych budowli to kapitalny pomysł na rodzinną zabawę. Ja polecam klocki w torbie na suwak nie zaś w pudle – łatwiej je zapakować, przenosić i utrzymać ład a i równocześnie dziecko również samo chętnie wkłada a także wyjmuje klocki z owej torby.


temat
Author: Gidge Uriza
Source: http://www.flickr.com


Auto pchacz. Samochód (ale także bywają samoloty, auta dla dziewczyn a także chłopców, ciuchcie, pszczoły na kółkach itd.) to następny super upominek. Ma guziki, przeto dziecko chętnie się tym bawi. Poza tym ma stabilne koła a maluch może usiąść i odpychać się nogami bądź stanąć za autem i je popychać. Na pewno także po kilku miesiącach będzie próbowało odpychać się na siedząco i będzie bez liku radości z jazdy.
Właśnie z tego powodu sądzę, iż za wcześnie na kupowanie rowerka na roczek, albowiem w większości wypadków (poza wyjątkami) dziecko samodzielnie pocznie się odpychać po upływie 2 lat, a przedtem to rodzic musi popychać.


Dobrze jest obejrzeć również spacerówki, albowiem roczek to czas na taki wózeczek.