Prezent na święta - jaki prezent będzie trafiony. Zanim zdecydujesz sprawdź co radzimy

Nie możesz się zdecydować, jaki kupić prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Nie martw się! W tym wpisie przeczytasz garść praktycznych wskazówek. Nie zapominaj, że końcowa decyzja należy do ciebie – musisz dopasować prezent do temperamentu i hobby mężczyzny.


brzytwa
Author: Francis Storr
Source: http://www.flickr.com
O ile jubilat jest maniakiem sportu, wybornym darem jest karnet na jakąś atrakcję. Może to być talon na basen lub crossfit. Wartą uwagi opcją jest także wykupienie sesji jakiegoś sportu wyczynowego – np.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w linku (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/zaproszenie-na-18-urodziny-rose-dots)? To oczywiście podobna problematyka, zatem z pewnością także bardzo Cię zaabsorbuje.

skoku ze spadochronem. Nie zapominaj jednak, że nie każdy ma śmiałość i pragnienie, by wybrać takie wyzwanie. Masz być na bank pewna, że jubilat skorzysta z takiej szansy.

Innym wartym uwagi prezentem jest brzytwa lub zestaw golenia (jak tutaj) lub voucher do jakiegoś przybytku gastronomicznego. Jeżeli wybadasz, jakiego rodzaju jedzenia jest wielbicielem, rzecz stanie się banalna. W zasadzie każda knajpa oferuje takie bony, powinno się po prostu się tam się wybrać i załatwić sprawę na własną rękę.

Zawsze dobrym prezentem jest książka. W tym wypadku też kluczowe jest rozeznanie – kiepsko przecież kupić książkę historyczną zwolennikowi literatury naukowej. Książki są dobrym upominkiem, bo ich ceny są w Polsce wysokie – nie każdy ma środki, by często wzbogacać prywatną biblioteczkę o kolejne dzieła. Inaczej jest w przypadku filmów. Powszechny internet sprawił, że każdy może sobie szybko mieć daną produkcję, grono wielbicieli oglądania produkcji na DVD coraz bardziej się zmniejsza.

Doskonałym prezentem dla faceta mogą być też preparaty firmy Men-u (na tej stronie więcej). Artykuły tej firmy kosmetycznej zgarnęły wiele wartościowych nagród i są lubiane przez klientów. Preparaty Men-u zobaczysz w cyberprzestrzeni, są sprzedawane w sklepie WWW. Spektrum towarów jest rozległe – spotkasz tam rozmaite maseczki, płyny po goleniu, żele pod prysznic i wiele innych. Kosmetyki Men-u to użyteczny podarunek, który z pewnością ucieszy każdego mężczyznę, a szczególnie tego, który pragnie zapewnić sobie świeży wygląd w każdej chwili.