szampony

Jaki szampon zastosować do włosów farbowanych? Oto kilka podpowiedzi naszych specjalistów

Półka w drogerii
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś kobietą, na pewno najlepiej zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce istotna jest właściwa pielęgnacja włosów. Jeżeli nie dostarczysz swoim włosom wszystkich potrzebnych składników i nie wybierzesz właściwego szamponu i pasującej do niego odżywki, wtedy niestety nie będziesz mogła cieszyć się olśniewającą fryzurą - włosy bowiem bardzo szybko zaczynają reagować na wszystkie zmiany. Jak zatem najlepiej zadbać o swoje włosy?

Prezent na święta - jaki prezent będzie trafiony. Zanim zdecydujesz sprawdź co radzimy

brzytwa
Author: Francis Storr
Source: http://www.flickr.com
Nie możesz się zdecydować, jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Nie martw się! W tym wpisie znajdziesz garść dobrych wskazówek. Wiedz, że końcowa decyzja należy do ciebie – musisz wybrać podarunek do usposobienia i zainteresowań faceta.

Maska do włosów w korzystnej cenie? Radzimy właścicielom zakładów fryzjerskich, co i gdzie dobrze kupować

Author: Alterna
Gdy masz swój gabinet fryzjerski, wtedy bez wątpliwości wiesz doskonale, jak trudno prowadzi się taki zakład. Oczywiście jeżeli włożysz w swoją pracę wystarczająco dużo entuzjazmu i pracy, wówczas z pewnością osiągniesz niezłe wyniki, jednakże zawsze dobrze znać kilka sztuczek, które mogą Ci bardzo ułatwić taką pracę.