Pomysły na prezenty dla mężczyzn

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Mniejsza z tym jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że kupno upominku dla płci męskiej to koszmar. Perfumy, lektura czy krawat? A może kupon na zakupy czy też praktyczny sprzęt domowy?Przed kłopotem wyboru podarunku stawia nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i innymi jubileuszami, a przede wszystkim przed świętami - w trakcie zakupowej gorączki w grudniu. Posiadamy świadomość, że odpowiednio przyporządkowany podarunek sprawi obdarowanemu masę radości, a nietrafiony - wprawi w skrępowanie (również obdarowującego). Jakie upominki są mile widziane?


portfel
Author: Stocard
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są zjednoczeniem praktyczności i wytworności.

Oczywiście, że w sieci odnajdziesz niebywałe tematy.Na omawiany temat też przeczytasz ciekawe informacje – sprawdź to I przejdź do tekstu (http://www.studiokolor.net.pl/cennik/)!

Dzięki wyeksploatowaniu szlachetnego artykułu w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinstanowią niezwykle stylowy dodatek - idź na stronę. Portfele Pierre Cardin tow szczególności różnorodność kształtów, bogactwo barw i odcieni, a także niestandardowe wyraziste dodatki. Ważką cechą tych portfelibędzie też bardzo przemyślana praktyczność dostosowana tak samo dla minimalistów, dla których portfel to zaledwie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla ludzi szczególnie wymagających, dla których portfel to jakby mała torebka czy saszetka, w którym powinno się pomieścić kilkanaście kart kredytowych, dowód rejestracyjny, rachunki oraz wyciągi z kart kredytowych bądź zdjęcie ukochanej osoby.

sprawdź stronę
Author: Krenig
Source: Krenig
Dostępne modele Pierre Cardin odróżniają się niezwykle wziętym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Inną opcją na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które zezwoli na szybką organizację w każdej okazji. W większym stopniu poręczne niż teczki, dlatego też częściej są użytkowane w ciągu dnia w pracy. Aktówki męskie pozwalają na wnoszenie dokumentów czy notatek w ładzie . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w punkt na długopis, karty kredytowe czy wizytówki, dzięki czemu stale można mieć je obok.


Wynalezienie prezentu, który sprawi komuś prawdziwą radość, nie jest banalnym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech normach. Pierwsza z nich złączona jest z zaskoczeniem: dobry podarunek to taki, który jest niespodzianką. Druga kwestia dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś dobry podarunek, należy znać jego poglądy i zainteresowania. Trzecia wytyczna związana jest z fantazjowaniami: wspaniały prezent jest odzwierciedleniem naszych pragnień a także marzeń, na których zaspokojenie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie istotna jest cena, ale istotapodarku.