wydarzenie

Czym jest iluzja? Czy możemy w w naszej ojczyźnie zatrudnić profesjonalnego iluzjonistę?

smartfon
Author: Mig Gilbert
Source: http://www.flickr.com
Iluzja zaliczana jest do estradowej sztuki, a jej środki kreacji artystycznej tworzone są w oparciu o umiejętności wytworzenia zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki. Możliwe jest to dzięki użyciu różnych sposobów żeby odwrócić uwagę widzów od właściwych działań artysty.

ASG, czyli nowa moda na wykorzystywanie czasu poza domem

militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zarówno mali chłopcy, jak i dojrzali panowie w zasadzie od najdawniejszych czasów zainteresowani byli tematyką militarną, z bronią na czele. Mali chłopcy lubią na przykład zabawę w wojsko, używając do tego sztucznych pistoletów lub wręcz kijów udających broń. Dorośli panowie zazwyczaj mają własne oszczędności, które mogą przeznaczyć na oryginalne spędzanie wolnego czasu.

Magazyny na wynajem dla różnych nabywców.

hala
Author: Jan Bommes
Source: http://www.flickr.com
Wynajmem różnego typu hal zainteresowanych jest wielu klientów. Dlatego internetowe hasło wyszukiwania: hala do wynajęcia spotyka się z wielką popularnością. Najmniejsze hale typu sportowego zazwyczaj są wypożyczane przez placówki edukacyjne czy dyrektorów tych Urzędów Miast, które chcą poprowadzić jakiegoś rodzaju zawody premiowane i różnego rodzaju zawody dla dzieci.