wydarzenie

Magazyny na wynajem dla różnych nabywców.

hala
Author: Jan Bommes
Source: http://www.flickr.com
Wynajmem różnego typu hal zainteresowanych jest wielu klientów. Dlatego internetowe hasło wyszukiwania: hala do wynajęcia spotyka się z wielką popularnością. Najmniejsze hale typu sportowego zazwyczaj są wypożyczane przez placówki edukacyjne czy dyrektorów tych Urzędów Miast, które chcą poprowadzić jakiegoś rodzaju zawody premiowane i różnego rodzaju zawody dla dzieci.

ASG, czyli nowa moda na wykorzystywanie czasu poza domem

militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zarówno mali chłopcy, jak i dojrzali panowie praktycznie od najdawniejszych czasów interesowali się tematyką militarną, a szczególnie bronią. Mali chłopcy lubią na przykład bawić się w wojnę, używając wówczas zabawkowych karabinów lub chociażby patyków służących jako broń. Dorośli mężczyźni najczęściej posiadają swoje pieniądze, które mogą przeznaczyć na oryginalne wykorzystywanie wolnych chwil.

Czym jest iluzja? Czy możemy w w naszej ojczyźnie zatrudnić profesjonalnego iluzjonistę?

smartfon
Author: Mig Gilbert
Source: http://www.flickr.com
Iluzja zaliczana jest do estradowej sztuki, a jej środki wyrazu artystycznego tworzone są na podstawie umiejętności wytworzenia zjawisk na pozór sprzecznych z prawami fizyki. Udaje się to dzięki zastosowaniu różnorodnych sposobów żeby odwrócić uwagę widzów od właściwych działań artysty.