wydarzenie

ASG, czyli nowa moda na wykorzystywanie czasu poza domem

militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zarówno mali chłopcy, jak i dojrzali panowie w zasadzie od najdawniejszych czasów zainteresowani byli tematyką militarną, z bronią na czele. Mali chłopcy lubią na przykład zabawę w wojsko, używając do tego sztucznych pistoletów lub wręcz kijów udających broń. Dorośli panowie zazwyczaj mają własne oszczędności, które mogą przeznaczyć na oryginalne spędzanie wolnego czasu.

Czym jest iluzja? Czy możemy w w naszej ojczyźnie zatrudnić profesjonalnego iluzjonistę?

smartfon
Author: Mig Gilbert
Source: http://www.flickr.com
Iluzja zaliczana jest do estradowej sztuki, zaś jej środki kreacji artystycznej tworzone są na podstawie umiejętności wytworzenia zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki. Udaje się to dzięki zastosowaniu różnorakich sposobów odwracania uwagi widzów od właściwych działań artysty.

Magazyny na wynajem dla różnych nabywców.

hala
Author: Jan Bommes
Source: http://www.flickr.com
Wynajmem różnego typu hal zainteresowanych jest wielu klientów. Dlatego internetowe hasło wyszukiwania: hala do wynajęcia spotyka się z wielką popularnością. Najmniejsze hale typu sportowego zazwyczaj są wypożyczane przez placówki edukacyjne czy dyrektorów tych Urzędów Miast, które chcą poprowadzić jakiegoś rodzaju zawody premiowane i różnego rodzaju zawody dla dzieci.