klimat

Dlaczego światło jest tak istotne? Jak dopasować światło do konkretnych miejsc?

lampa
Author: Sagaform
Source: Myin.pl
Sztuczne światło jest niesamowicie ważne, szczególnie podczas długich, zimowych wieczorów. Ozdobne lampki stołowe będą niezbędne do budowania miłego nastroju, te na biurko potrzebne, żeby móc wykonywać pracę i czytać książki, zaś światło główne do normalne aktywności. Naukowcy oszacowali, że człowiek spędza aż około 2000 godzin rocznie w pomieszczeniach, gdzie króluje oświetlenie sztuczne. Projektanci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, aby stworzyć rzeczywiście unikatowy klimat w przeróżnych pomieszczeniach.

Gdzie warto współcześnie się wybrać na wakacyjny odpoczynek?

dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że czas wakacji to niebywale wypatrywany przez nas okres w ciągu całego roku. To właśnie w nim zazwyczaj organizujemy swoje urlopy ze względu na znaczne temperatury, które tworzą nam znakomitą okazję do wypoczynku. Trzeba w tym miejscu uświadomić sobie, że nasze potencjalne miejsca wyjazdów bywają wyjątkowo różnorodne.

Designerskie przedmioty w naszym otoczeniu

willa
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Kochamy spędzać czas w wysmakowanych pomieszczeniach. Każde mieszkanie powinno mieć swój własny niepowtarzalny styl. Wtedy o wiele milej będzie się w tym miejscu funkcjonowało i wypoczywało. Dlatego trzeba postarać się, aby urządzić nasz dom z klasą oraz wedle naszych upodobań. Jest bardzo wiele wzorów na aranżację domu.