park

Wiele młodych par marzy o swym domu, by móc tam wychowywać swe dzieci

plac zabaw cennik
Świeżo upieczeni rodzice wiedzą o tym, jak trudno jest zapanować nad aktywnym oseskiem, który ma cała masę energii. Jest wówczas w stanie roznieść całe mieszkanie.


Najczęściej młode mamy starają się ze swymi dziećmi chodzić do parku i na plac zabaw.

Dzieciństwo – wiejskie czy w mieście?

dziecko
Author: Ilya Haykinson
Source: http://www.flickr.com
Odwieczne pytanie: gdzie spędzanie dzieciństwa jest lepsze? W klimacie miejskim czy może wiejskim? Dla dziecka prawdopodobnie nie stanowi to różnicy, ponieważ przyjmuje rzeczywistość taką, jaka jest, nie zastanawiając się nad tym za bardzo. Co innego rodzic, który dbać powinien o bezpieczeństwo swoich pociech. Zapytajmy więc rodziców o tę sprawę, dajmy głos tym, jacy chwalą miasto oraz tym, co twierdzą, że jak dzieciństwo to koniecznie wiejskie klimaty.

Każdy rodzic pragnie, żeby jego maleństwo było radosne - stara się więc spełniać przeróżne jego marzenia

huśtawka podwójna
Author: An eye for my mind
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach znacznie prościej możemy spełniać marzenia naszych pociech, aniżeli jeszcze kilkadziesiąt lat temu, kiedy nasi rodzice byli mali i z powodu socjalizmu nie można było niczego kupić w sklepach.


W przeszłości dzieci musiały same wymyślać sobie atrakcje, które wymagały znacznej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie kupić w sklepach cudownych lalek albo autka na baterie.