maluchy

Własnym pociechom chcemy dać wszystko to co najlepsze

maluchy
Author: Bill & Vicki T
Source: http://www.flickr.com
Od gdy tylko na świecie pojawi się taka maleńka istotka robimy wszystko, by maluchowi nie brakowało niczego.


To wszystko bierze się z miłości - bezgranicznej i bezwarunkowej. Takie maluchy rosną więc otulone tą miłością, która nieraz bywa nie jedynie ślepa, lecz też ma możliwość dołożyć maluszkowi bardzo dużo stresu później.

Każde dziecko zasługuje na to, by mieć piękne dzieciństwo, które będzie można wspominać przez wiele lat

zabawki
Author: Pradeep Sanders
Source: http://www.flickr.com
Dzieci lubią mieć wiele ładnych przedmiotów, którymi lubią się bawić. Wśród nich mają rzecz jasna te wybrane, z którymi nigdy się nie rozstają.

Wakacje z latoroślą w mieszkaniu - jak zaaranżować dziecku wolny czas?

zabawek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Letnie wakacje to dla rodzicieli niebagatelny dylemat, bowiem muszą doskonale zorganizować czas własnym potomkom, w szczególności wówczas, gdy spędzają go w domku.


Przygotowane zabawy muszą być tak wciągające, aby to była zabawa na długi czas.

Szkraby są dla rodziców największym skarbem i z tego powodu zawsze pragną dla nich tego, co dobre - także najlepszego przedszkola

przedszkole
Author: Cheryl
Source: http://www.flickr.com
Przez pierwszy rok życia dzieciaczka mama spędza razem z nim w domu każdą chwilę, ponieważ nie musi chodzić do pracy. Później jednak szkrab musi wyjść do ludzi i nauczyć się życia w grupie z innymi dziećmi.


Gdy nasze ukochane dziecko jest już na tyle duże, by zapisać je do przedszkola, to niejednokrotnie przeżywamy to bardziej niż ono.

Plusy poruszania się rowerem, jak właściwie wybrać rower do wieku i umiejętności

Rowerek
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najpopularniejszych i dających równocześnie mnóstwo frajdy sportów jest jazda na rowerze. W niektórych krajach rowery są ogromnie popularne, ostatnio i u nas wielu ludzi widzi zalety które płyną z tego właśnie sportu.

Rozwój hobby u najmłodszych

Dzieci w kostiumach
Author: Hsu Luke
Source: http://www.flickr.com
Dla rodziców nie ma niczego wspanialszego jak szczęśliwe i rozwijające się dziecko. W większych miastach, ale nie tylko, są znaczne możliwości korzystania z różnych aktywności. Realizacja marzeń naszych dzieci powinno być priorytetem, dlatego warto przejrzeć sieć w szukaniu inspiracji tego typu.

Testy gotowości szkolnej i kolorowanki

Author: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostows
Kolorowanki kosmos mogą mocno wspierać rozwój dziecka, dlatego też dobrze przyjrzeć się im bliżej. W trakcie dojrzewania dziecka dobrze nie zaniedbywać okresu przedszkolnego, gdy maluch zaczyna pozyskiwać umiejętności konieczne do swojego dalszego prawidłowego rozwoju – jedną z takich umiejętności jest rysowanie. Rysowanie silnie wiąże się z tak nadzwyczaj cenioną obecnie kreatywnością. Jak wybrać najlepsze kolorowanki? Podejmowanie takiej decyzji zazwyczaj nie jest za łatwe. Przed zakupem Cudownym wyjściem z sytuacji będzie wcześniejsze zapoznanie się z ofertą z bajecznie kolorową i rozbudowaną ofertą kolorowanek aktualnie dostępnych na rynku.

Każdy rodzic pragnie, żeby jego maleństwo było radosne - stara się więc spełniać przeróżne jego marzenia

huśtawka podwójna
Author: An eye for my mind
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach znacznie łatwiej jest spełniać marzenia naszych pociech, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, kiedy nasi rodzice byli mali i za sprawą komunizmu nie można było niczego kupić w sklepach.


Kiedyś dzieci musiały samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały sporej wyobraźni, ponieważ nie mogły zamówić w sklepach pięknych maskotek albo kolejki elektrycznej.

Jak ubierać modnie nasze dzieci? Zobacz nasze propozycje.

dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nasze maluchy zjawiają się na świecie, próbujemy dać wszystko, co najlepsze. Najczęściej jest tak, że rodzice wyrównują swoim dzieciom własne braki z lat dziecięcych. Jeśli więc ktoś wychowywał się w końcówce zeszłego wieku, może mieć drobny kompleks na tle mody. W tym czasie zwykle odziedziczało się ubrania po starszym rodzeństwie. Poza tym, wszyscy nosili podobne rzeczy. W dzisiejszej modzie panuje spora różnorodność. Mamy dostęp do wszelkich, renomowanych marek. Dzisiaj jest w stanie nas ograniczać tylko liczba zer na metce.