dywan

Jak urządzić salon, aby bez zawstydzenia i z wielką chęcią móc przyjmować w nim gości

meble
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Nowo wybudowany dom wymaga szczególnej oprawy. Jego właściciele sadzą krzewy wzdłuż ogrodzenia, budują grilla, podlewają oraz koszą soczyście zieloną trawę, a wjazd do garażu wykładają kostką brukową. Wszystkie wymienione elementy stanowią tylko zewnętrzną dekorację, ale i wnętrze mieszkania musi prezentować się olśniewająco. Kiedy goście zaproszeni na parapetówkę przekroczą próg, ich kolana aż ugną się z podziwu. Najpierw z pewnością udadzą się do salonu, którego wyposażenie ma potwierdzać dobry smak gospodarzy, a czasem stanowić także dowód na zasobność ich portmonetki. W każdym razie to pomieszczenie spełnia przede wszystkim funkcje reprezentacyjne i musi być zawsze czyste i gotowe na podjęcie gości.

Jak urządzać pokoje naszych dzieci - nastolatków i najmłodszych. Co jest najbardziej istotne w tym temacie?

Pokój dziecięcy
Author: Komandor
Source: Komandor
Urządzanie pokoju dla dziecka najlepiej robić stopniowo. Na początku polecić można zakup łóżeczka oraz komody, najlepsza jest ze zdejmowanym przewijakiem. Na początek taki zestaw, plus fotel, czy sofa na pewno wystarczy, maluch nie potrzebuje wiele, a wraz z jego wzrostem sami przekonacie się czego trzeba. Lepiej wyposażyć pokój od razu też w ciepły dywan lub wykładzinę, na którym maluch będzie mógł przebywać zanim zacznie chodzić.

Jeśli planujemy, aby nasz zwierzak dbał o czystość w lokum, kupujmy mu żwirek dla kota Benek

Kot
Author: denebola2025
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego zwierzaka w domu nosi za sobą sporo pozytywnych cech, przede wszystkim jeżeli posiadamy też małe dzieci. W takim przypadku nasz maluch niejako od najmłodszych lat szkoli się dbałości i opieki nie tylko nad drugim człowiekiem, ale także nad wszystką istotą żywą.