zapach

Jeśli planujemy, aby nasz zwierzak dbał o czystość w lokum, kupujmy mu żwirek dla kota Benek

Kot
Author: denebola2025
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie prywatnego zwierzątka w domu wnosi za sobą mnóstwo dodatnich cech, zwłaszcza jeśli posiadamy także małe dzieci. Wtedy nasz maluch niejako od najmłodszych lat szkoli się troskliwości i opieki nie tylko nad drugim człowiekiem, ale także nad wszelką istotą żywą.

Czym są perfumy niszowe i gdzie można je dzisiaj kupić?

perfumy
Author: Olga Filonenko
Source: http://www.flickr.com
Częstokroć spotkamy się z określeniem perfumy niszowe, aczkolwiek okazuje się, że masa jednostek nie wie, co tak naprawdę znaczy to pojęcie. Perfumy niszowe oznaczają oryginalne, niezwykle doborowe perfumy damskie i męskie, które nawiązują do tradycyjnego wytwarzania perfum.

Aromatyczne i orzeźwiające świeczki oraz pałeczki zapachowe Yankee Candle

Świeczki Yankee Candle
Author: www.zapachdomu.pl
Source: www.zapachdomu.pl
Świece i olejki zapachowe to wspaniały dodatek do wszelkiego wnętrza. Aromatyczny oraz orzeźwiający zapach wanilii, subtelny zapach świeżych kwiatów czy też cytrusów to coś, co powinno zagościć w każdym domu. Przebywanie w pomieszczeniu, w jakim unoszą się piękne zapachy bezzwłocznie staje się o wiele bardziej sympatyczne.

Ręcznie robiony produkt dobry na wszelkie kłopoty skórne – kostka Aleppo

mydło aleppo
Author: Helfy.pl
Source: Helfy.pl
Właśnie teraz rynek nasycony jest kosmetykami do dbania o twarz i ciało. Zarówno cer suchych, jak i przetłuszczających się albo wrażliwych znajdą serię produktów do swojej cery. Jednakże ilość produktów na marketowych regałach i w naszych domach coraz rzadziej idzie w parze z naturalną pielęgnacją, a troska o urodę niestety nie zawsze idzie w parze z troską o nasze zdrowie.

Kosmetyki stosowne do pielęgnowania skóry – jakie produkty można dziś znaleźć w Internecie?

blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Skóra to kategorycznie jeden z najistotniejszych organów ludzkiego ciała, jaki czasami jest niedoceniany. Wiele osób zajmuje się skórą tylko w kategoriach jej wyglądu, tymczasem trzeba zadbać również o jej zdrowie. Jak? Wykorzystując odpowiednią dietę, bogatą w witaminy, minerały i nienasycone kwasy tłuszczone. Co więcej, ogromne znaczenie ma także prawidłowa pielęgnacja.